#gry #retrogaming #retro
Przypomniałem sobie o pewnej grze z dzieciństwa, jedynie co pamietam to ze musiała tam być kamera z pierwszej osoby, bo było widać takie kostki wiszące na lusterku w aucie, No i generalnie resztę kokpitu, sterowało się chyba w niej latająca taksówka. Zna ktoś jej nazwę?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram w Quake remastered na xklocku, w epizod dimension of the machine dodany właśnie do wersji remastered i znalazłem coś, chyba jakaś ukryta wiadomość. Problem w tym że nie mam pojęcia jak się do niej dostać (widze tylko jedno słowo jak jestem out of bounds gdzie wskoczyłem Rocket jumpem). Widzę gdzie idzie tunel do tego miejsca, widzę przycisk który otwiera drzwi (chyba) za którymi jest ta wiadomość i widzę przycisk w który
BorysKafarov - Gram w Quake remastered na xklocku, w epizod dimension of the machine ...

źródło: comment_16311181856psPnxUp9NEMcB3cGQDLWW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mruvek: mała sieć lokalna, owszem sprzęt tak jest sprawdzany, np telefon na allegro używany 300 zł , to ja dawałem zawsze max 160, a gry jak leci ,ps 2 po 1 zł ,ps 3 5 zł ,ps 4 od 5 do 10 zł
  • Odpowiedz
@Fyrloczek: ja mam "instrukcję" do dwójeczki, tam chyba ponad 200 stron jest. W jedyneczce zadbano nawet o takie szczegóły jak narracja pewnych dwóch skądinąd znanych postaci. Dokładając do tego lokalizację z obsadą dubbingową otrzymujemy po dziś dzień jedno z najlepszych wydań gry na polski rynek w historii.
  • Odpowiedz
KK opublikował tech demo gry Dread na #amiga i #atari . Na lekko dopalonej Amidze chodzi to kilka razy lepiej jak dotychczas stworzone porty Dooma. Wielu posiadaczy gołej A500 doznało szoku. Link do pobrania adf'a / exe w opisie filmu. #retrogaming
b.....s - KK opublikował tech demo gry Dread na #amiga i #atari . Na lekko dopalonej ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bergers: to co jest prezentowane robi wrażenie odwrotnie proporcjonalne do jego akcentu. Nie chcę się czepiać, bo widać że chłop wsadził w to ogrom pracy i jest to bardzo imponujące, ale nie jestem w stanie zignorować tego aspektu filmu.
  • Odpowiedz
@bergers: Powiedział bym że to takie skrzyżowanie Wolfensteina 3D i Dooma ze wskazaniem na Wolfa. Żeby ta gra była bardziej podobna do Dooma to będzie potrzeba więcej schodów, pięter etc., a do tego potrzebny będzie najpewniej 68020. Liczę na dalszy rozwój projektu i kolejną część Dread 2 dla czystej A1200.
  • Odpowiedz
Czesc ! Witam po przerwie wakacyjnej, mam nadzieje ze udalo wam sie porzadnie wypoczac ;) Ostatni film z demami gier z 8 kompaktu cd-action z stycznia 1997. Pierwsze demo to Virtua Squad (Virtua Cop na konsolach), jest to jeden z bardziej znanych "celowniczkow" z 1996 ktory wyszedl zarowno na PC jak i na konsole. Drugie demo z dzisiejszego zestawienia to "ZPC" czyli Zero Population Count od nieistniejacego juz dzis Zombie Studios (ostatnia
carlysdream - Czesc ! Witam po przerwie wakacyjnej, mam nadzieje ze udalo wam sie por...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inwestował ktoś w retro gierki po tym jak w------y na cenie do góry? dało się coś na tym zarobić jeśli się kupiło w ostatnich 2-3 latach? bo podobno teraz jeszcze bardziej poszły do góry bo jacyś goście pompują cenę.
#retrogaming
UczesanyPedryl - Inwestował ktoś w retro gierki po tym jak w------y na cenie do góry?...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dało się coś na tym zarobić jeśli się kupiło w ostatnich 2-3 latach?


@UczesanyPedryl: Na wszystkim da się zrobić jeśli się coś kupi taniej i sprzeda drożej. Oczywiście łatwiej było kupić taniej kilka lat wcześniej niż teraz. Niestety ceny poszły w górę i większość osób sugeruje się właśnie tymi wysokimi cenami. Teoretycznie można taki hype nakręcić na każdy sentymentalny produkt. Bardzo często ceny rosną kiedy jakiś Youtuber z dużą oglądalnością
  • Odpowiedz
Jak to jest, ze za gowniaka codziennie gralem w gry, mialem stos czasopism z grami, a ledwo pamietam 5 gier na krzyz z dziecinstwa?
Ma ktos podobnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda ze wywalilem te gazetki kiedys... (,) Wtedy bym mogl sobie przypomniec i moze by uderzyla nostalgia.
Chyba przeszukam na necie stare czasopisma i moze wtedy mi sie odswiezy pamiec.
#gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach