Wszystko
Najnowsze
Archiwum
13
Katalog Extra Klasyka CD-Projekt z 2002 roku

Skan katalogu wydawniczego CD-Projekt z 2002 roku
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
73
Co się stało z osadnikami? Historia serii The Settlers.

The Settlers to jedna z najbardziej kultowych serii strategicznych. Oto historia serii od samych świetlanych początków aż po znacznie bardziej burzliwe lata współczesne.
z- 28
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
źródło: comment_1631129061W3QOUvC71ttqOkScQlth5r.jpg
Pobierz
źródło: comment_16311181856psPnxUp9NEMcB3cGQDLWW.jpg
Pobierz- 6
źródło: comment_1631121362uglfHPCg8B97aqmgvpJ0ve.jpg
PobierzGra w stanie idealnym, komplet papierów nabyte za 15 ;)
#retrogaming
#ps2
źródło: comment_1631050615Id5MAufOsMVpU4D5MRSbQG.jpg
Pobierz- 0
- 0
źródło: comment_1630942982HaSSmGv824umtnPoEfTcGo.jpg
Pobierz- 6
- 4
11
"Dread" - klon "Doom" dla Amigi 500

Klon "Doom" dla Amigi 500 autorstwa Krzysztofa Kluczeka.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: comment_1630939739Gkny7C53aYRv4UywwhFB3a.jpg
Pobierz
źródło: comment_16309404399yZWgUJ7wEqfAjYygOkfoM.jpg
Pobierz
- 1
- 1
#spectrum
@robekk1978: #zx81 :) Bardzo chciałem go kupić, ale szczęśliwie jak już zebrałem kasę, to pojawiły się ZX Spectrum i dołożyłem jeszcze trochę kupując lepszy sprzęt. Ech :)
46
Demo klona Dooma na Amige i Atari ST do pobrania

Nasz rodak tworzy klona Dooma i zamyka usta wszystkim tym, którzy mówili, że te sprzęty sa zasłabę na tak rozbudowaną grę. Gra działa od Amigi 500 w górę i Atari ST. W opisie pliki do pobrania z darmo
z- 28
- #
- #
- #
- #
- #

- 2
#retrogaming
#retrogaming

Nie jest to sztuczne podwyższanie cen
@czorny_lis: to obejrzyj sobie całe wideo z linku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dało się coś na tym zarobić jeśli się kupiło w ostatnich 2-3 latach?
@UczesanyPedryl: Zależy co masz na myśli i ile czasu chcesz w to wkładać.
- 0
dało się coś na tym zarobić jeśli się kupiło w ostatnich 2-3 latach?
@UczesanyPedryl: Na wszystkim da się zrobić jeśli się coś kupi taniej i sprzeda drożej. Oczywiście łatwiej było kupić taniej kilka lat wcześniej niż teraz. Niestety ceny poszły w górę i większość osób sugeruje się właśnie tymi wysokimi cenami. Teoretycznie można taki hype nakręcić na każdy sentymentalny produkt. Bardzo często ceny rosną kiedy jakiś Youtuber z dużą oglądalnością
- 2
29
Skąd się wziął NES i Famicom? - Historia pełna zakrętów i niespodzianek

Jak to się stało, że Nintendo Family Computer (Famicom) prześcignął konkurencję technologicznie o całe lata, ale na jego premierę światową i NESa (Nintendo Entertainment System) musieliśmy czekać 2, a właściwie 3 lata? I co ma z tym wspólnego Atari?
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ma ktos podobnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda ze wywalilem te gazetki kiedys... (╯︵╰,) Wtedy bym mogl sobie przypomniec i moze by uderzyla nostalgia.
Chyba przeszukam na necie stare czasopisma i moze wtedy mi sie odswiezy pamiec.
#gry
- 2

















Przypomniałem sobie o pewnej grze z dzieciństwa, jedynie co pamietam to ze musiała tam być kamera z pierwszej osoby, bo było widać takie kostki wiszące na lusterku w aucie, No i generalnie resztę kokpitu, sterowało się chyba w niej latająca taksówka. Zna ktoś jej nazwę?