Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pyka ktoś w sofika?

Soldier of Fortune 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link gdzie można pobrać grę i są 3 wersje: demo, gold i full. Wystarczy
malinowydzem - Pyka ktoś w sofika?

Soldier of Fortune 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link gdzie ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@winsxspl: Ja bardzo lubie konstruktywna krytyke, ta mniej zreszta tez bo kazdy komentarz pod filmem dodaje troche zasiegow xD Z tymi grabberami to nie licze nawet ile kasy wydalem zeby znalezc w koncu cos co dziala pod dosem xD Na poczatku kupilem Avermedia DarkCrystal HD - fajny sprzecik pod windows 98 i XP bo ma wejscie VGA, ale nie lapie tych dziwnych rozdzielczosci dosowych. Pozniej kupilem na ali chinskiego VGA2USB,
  • Odpowiedz
A remake 2 to jest cholerne dzieło sztuki.


@GRAnitowy_Wybawca: @wacek_1984: Potwierdzam i podpisuję się pod tym nogami i ręcyma!

Jednakże remake 3 to już niestety czysty skok na kasę ludzi z nostalgią oraz tych, którzy sądzili że będzie podobna jakościowo do remake 2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kojarzy może ktoś taka starą grę wyścigowa. To chyba jeszcze na windows 98 grałem xd kupowało tam się auta, dodawało bronie, plamy oleju, chyba miny. Ścigało się na torach tylko po 4 albo 6 aut. Widok był z góry jak w starych GTA, kamera chyba wcale się nie obracała. Nie daje mi to wspomnienie dzisiaj spokoju xd
#gry #retrogaming
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dłuższego czasu zastanawiam się, jako biedak, który zawsze miał do swojego C-64 tylko kaseciaka, czy gry na dyskietkach były bardziej rozbudowane od tych kasetowych? Tzn. czy ta sama gra, która była na kasecie, w wersji dyskietkowej miała np. lepszą grafikę, dźwięk, dodatkowe poziomy? Podzielcie się swoim doświadczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#retrocomputing #retrogaming #commodore
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@thirtyseconds: no pewnie, ogólnie żałuję że wywaliłem swojego czasu dużo retro sprzętu jak był nic niewarty, w tym monitory, chociaż z CRT to żal mi telewizora rodziców który daliśmy ciotce lata temu. 32" panorama CRT, stan wzorowy, dużo większych już nie było, dzisiaj chętnie bym sobie na takim coś obejrzał :D no ale też ciotka biedna to nie że żałuję jakoś mocno, ale to był pewien znak zmierzchu kineskopów. Z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thirtyseconds: no ogólnie sygnał cyfrowy, nawet bardziej DVI (z którego można użyć prostą przelotkę do HDMI) bo to był standard monitorowy, HDMI to taki bardziej multimedialny, dlatego parę lat mu zajęło żeby dotrzeć do monitorów jako typowe wyposażenie gdzie w telewizorach był już dawno.
Najbardziej to żałuję płyty z 386 którą odkopałem że 2 lata temu zza garażu, a którą ojciec mi wywalił bo bezmyślnie postawiłem ją obok kosza żeby
  • Odpowiedz
@farara: @farara: Widziałem to jakiś czas temu. Generalnie taki ojciec te 30 lat temu to niezwykły fart.
Ja poczynając od ATARI 65XE i potem 386DX40 byłem ze wszystkim sam. Kupiłem sobie jakieś książki o LOGO, pascalu itp. potem o DOS. Nauczyłem się wtedy ogarniać programy i systemy metodą prób i błędów. Co przydało mi się potem w życiu :)

Pamiętam, że tylko raz gdy miałem atari ojciec umówił
  • Odpowiedz
#gry #retrogaming
Czy ktoś można zna i pamięta jak się nazywał gra? To była stara platformówka i chodziło się takim kangurem czy czymś podobnym w kapeluszu / sombrero
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach