#postal #retrogaming #heheszki #humorobrazkowy #humor #gry
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Dzień dobry. Czy zechcesz podpisać petycję?
#postal #retrogaming #heheszki #humorobrazkowy #humor #gry
#postal #retrogaming #heheszki #humorobrazkowy #humor #gry
źródło: comment_1614599273OzAnCVgUqsrmGHtJ6eo4mZ.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 55
@GabWhite: Po prostu podpisz tę głupią petycję, mam inne rzeczy do zrobienia
Pyka ktoś w sofika?
Soldier of Fortune 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link gdzie można pobrać grę i są 3 wersje: demo, gold i full. Wystarczy
Soldier of Fortune 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link gdzie można pobrać grę i są 3 wersje: demo, gold i full. Wystarczy

- 0
@idzii: pobierz nowa liste "get server list" kilka razy a potem odśwież, jeśli nie zadziała to trzeba ściągnąć servercache.dat
@malinowydzem: U mnie nie widzi serwerów. Możesz jakoś pomóc Mirku?
#retrogaming #pegasus #nes #staregry
Hej znalazłem kanał z dużą playlistą gier z famiklonów, pomyślałem że może sie przydać jeśli ktoś szuka gry z tzw. pegasusa a nie pamieta nazwy
https://www.youtube.com/playlist?list=PL96a7DoVVxuEGGDftPv8vVAtRz-W6_LBf
Hej znalazłem kanał z dużą playlistą gier z famiklonów, pomyślałem że może sie przydać jeśli ktoś szuka gry z tzw. pegasusa a nie pamieta nazwy
https://www.youtube.com/playlist?list=PL96a7DoVVxuEGGDftPv8vVAtRz-W6_LBf
- 0
@obieq: jeden mały screen ok...
- 0
@Rak-Pustelnik: byla taka stonka gdzie to byly gify. Na tym youtube tez masz screen i to z ekranu tytulowego a takto przkelikuj sie przez filmy
- 3
Biciorek na dziś!
https://www.youtube.com/watch?v=J2Tzo28aOlk&ab_channel=SoundWaveTrax
(✌ ^_^)✌
#chiptune #8bit #atari #c64 #commodore #retrogaming #retro
https://www.youtube.com/watch?v=J2Tzo28aOlk&ab_channel=SoundWaveTrax
(✌ ^_^)✌
#chiptune #8bit #atari #c64 #commodore #retrogaming #retro
Czesc ! Zlozylem sobie starego-nowego kompa do przegladania kolejnych numerow cd-action. Na ta plyte glowna od asusa (P5A pod super socket 7) polowalem od dluzszego czasu i w koncu udalo mi sie ja zdobyc w cenie ktora nie rujnuje budzetu :D
#retrogaming #cdaction #staregry #covercd #nostalgia
#retrogaming #cdaction #staregry #covercd #nostalgia

@carlysdream stare asusy były klimatyczne!
- 1
@winsxspl: Ja bardzo lubie konstruktywna krytyke, ta mniej zreszta tez bo kazdy komentarz pod filmem dodaje troche zasiegow xD Z tymi grabberami to nie licze nawet ile kasy wydalem zeby znalezc w koncu cos co dziala pod dosem xD Na poczatku kupilem Avermedia DarkCrystal HD - fajny sprzecik pod windows 98 i XP bo ma wejscie VGA, ale nie lapie tych dziwnych rozdzielczosci dosowych. Pozniej kupilem na ali chinskiego VGA2USB,
Siema. Wrzuciłem dziś na swój kanał film o starusieńkim Resident Evil 2. Jakby kogoś interesowało to zapraszam do oglądania: https://youtu.be/1xQ0yrLv7iI A swoją drogą... Jak w to się cały czas zajebiście gra (ʘ‿ʘ). #staregry #residentevil #psx #retrogaming #gierconauta
źródło: comment_1614520877lJyIiw04zbPXHMJGaixqHR.jpg
Pobierz@GRAnitowy_Wybawca: najlepszy Resident
A remake 2 to jest cholerne dzieło sztuki.
@GRAnitowy_Wybawca: @wacek_1984: Potwierdzam i podpisuję się pod tym nogami i ręcyma!
Jednakże remake 3 to już niestety czysty skok na kasę ludzi z nostalgią oraz tych, którzy sądzili że będzie podobna jakościowo do remake 2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak wiemy Silent hill 2 nie da się nigdzie kupić, więc pytanie brzmi, skąd pobrać?
#silenthill #gry #pcmasterrace #metalgearsolid #retrogaming
#silenthill #gry #pcmasterrace #metalgearsolid #retrogaming
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Arstotzkaball: thepiratebay.org
- 0
@krzywy_odcinek: chyba już
Kojarzy może ktoś taka starą grę wyścigowa. To chyba jeszcze na windows 98 grałem xd kupowało tam się auta, dodawało bronie, plamy oleju, chyba miny. Ścigało się na torach tylko po 4 albo 6 aut. Widok był z góry jak w starych GTA, kamera chyba wcale się nie obracała. Nie daje mi to wspomnienie dzisiaj spokoju xd
#gry #retrogaming
#gry #retrogaming
- 1
- 1
@wannabe_doc: death rally?
mozna podlaczyc do pc joystick taki oldschoolowy?
albo polecacie jakis pad?
uruchomilem emulator Amigi ale gierki nie widza klawiatury jako joysticka
#retrogaming #pytanie #emulacja #pytaniedoeksperta #amiga #komputery #gry
albo polecacie jakis pad?
uruchomilem emulator Amigi ale gierki nie widza klawiatury jako joysticka
#retrogaming #pytanie #emulacja #pytaniedoeksperta #amiga #komputery #gry
@AltCtrlSpace: możesz kupić oryginalny drążek + przejściówka
@AltCtrlSpace: nie wiem ale podbije Ci posta
- 1
@Defender: WIĘCEJ PEWNOŚCI SIEBIE! WYGRYWA PAN SPOTKANIE Z KRZYŚ IBISZ!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Od dłuższego czasu zastanawiam się, jako biedak, który zawsze miał do swojego C-64 tylko kaseciaka, czy gry na dyskietkach były bardziej rozbudowane od tych kasetowych? Tzn. czy ta sama gra, która była na kasecie, w wersji dyskietkowej miała np. lepszą grafikę, dźwięk, dodatkowe poziomy? Podzielcie się swoim doświadczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#retrocomputing #retrogaming #commodore
#retrocomputing #retrogaming #commodore
- 4
dyskietki to były do Amigi, z tego co pamiętam na C-64 były tylko kasety
@Shmoikel: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
z reguły gry na dyskietce były mniej
@Shmoikel: "dyskietki to były do Amigi, z tego co pamiętam na C-64 były tylko kasety.." żyleś w jakieś alternatywnej rzeczywistości raczej Amigo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1614346793rTPPO2utQ8cZa7R3uhsBTs.jpg
Pobierz9
Terminal jako Retro Pecet (z Win98) - [Coleslav]
![Terminal jako Retro Pecet (z Win98) - [Coleslav]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1614335698DqBrspYOr74mFZtX2vxvJv,w220h142.jpg)
Terminale czy cienkie klienty - jak kto woli - to bardzo fajne urządzenia z punktu widzenia fanów retro gratów, bo raz, że tanie, dwa że wystarczające pomimo raczej słabej wydajności, trzy że małe i poręczne - więc każdy zmieści takowego za monitorem.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@thirtyseconds: no pewnie, ogólnie żałuję że wywaliłem swojego czasu dużo retro sprzętu jak był nic niewarty, w tym monitory, chociaż z CRT to żal mi telewizora rodziców który daliśmy ciotce lata temu. 32" panorama CRT, stan wzorowy, dużo większych już nie było, dzisiaj chętnie bym sobie na takim coś obejrzał :D no ale też ciotka biedna to nie że żałuję jakoś mocno, ale to był pewien znak zmierzchu kineskopów. Z
@thirtyseconds: no ogólnie sygnał cyfrowy, nawet bardziej DVI (z którego można użyć prostą przelotkę do HDMI) bo to był standard monitorowy, HDMI to taki bardziej multimedialny, dlatego parę lat mu zajęło żeby dotrzeć do monitorów jako typowe wyposażenie gdzie w telewizorach był już dawno.
Najbardziej to żałuję płyty z 386 którą odkopałem że 2 lata temu zza garażu, a którą ojciec mi wywalił bo bezmyślnie postawiłem ją obok kosza żeby
Najbardziej to żałuję płyty z 386 którą odkopałem że 2 lata temu zza garażu, a którą ojciec mi wywalił bo bezmyślnie postawiłem ją obok kosza żeby
1
Hyperkin HDTV PS1/PS2 Cable - Najlepszy w swojej klasie

Mając na uwadze wszystkie konsole szóstej generacji, PlayStation 2 od lat sprawiało najwięcej problemów, jeśli chcieliśmy grać w rozdzielczościach wyższych niż 480p. Dlatego też sprawdzamy kabel od Hyperkina, który może tym problemom zaradzić!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Miraski, mam pytanie. Od dłuższego czasu chciałbym kupić sobie jakiś retro komputer. Jaki polecacie? Czy do 500 zł jestem w stanie cokolwiek dostać? Moim jedynym wymaganiem jest to, żeby miał możliwość podpięcia magnetofonu i odczytu z niego.
#retrocomputing #retrogaming #pytaniedoeksperta #pytanie
#retrocomputing #retrogaming #pytaniedoeksperta #pytanie

- 1
widze ze to juz bylo tylko ktos mundry dodal swoje logo i przekompresowal bez sensu psujac bardziej jakosc

- 0
@farara: @farara: Widziałem to jakiś czas temu. Generalnie taki ojciec te 30 lat temu to niezwykły fart.
Ja poczynając od ATARI 65XE i potem 386DX40 byłem ze wszystkim sam. Kupiłem sobie jakieś książki o LOGO, pascalu itp. potem o DOS. Nauczyłem się wtedy ogarniać programy i systemy metodą prób i błędów. Co przydało mi się potem w życiu :)
Pamiętam, że tylko raz gdy miałem atari ojciec umówił
Ja poczynając od ATARI 65XE i potem 386DX40 byłem ze wszystkim sam. Kupiłem sobie jakieś książki o LOGO, pascalu itp. potem o DOS. Nauczyłem się wtedy ogarniać programy i systemy metodą prób i błędów. Co przydało mi się potem w życiu :)
Pamiętam, że tylko raz gdy miałem atari ojciec umówił
#gry #retrogaming
Czy ktoś można zna i pamięta jak się nazywał gra? To była stara platformówka i chodziło się takim kangurem czy czymś podobnym w kapeluszu / sombrero
Czy ktoś można zna i pamięta jak się nazywał gra? To była stara platformówka i chodziło się takim kangurem czy czymś podobnym w kapeluszu / sombrero
@harnasiek: Kangurek Kao?
Czy ktoś moze wie gdzie można znaleźć stare pisma komputerowe w PDF? Chodzi głównie o CD Action i PLAY z lat 2000-2006 mniej więcej.
#retrogaming #cdaction #szukam #pdf i może trochę #piractwo
#retrogaming #cdaction #szukam #pdf i może trochę #piractwo























Treść została ukryta...