Nie mogę wyjść z podziwu co wyrabia Pan Xabi, pierwszy raz od bardzo dawna jaram się już samym ogłoszeniem składu, to jak Alonso kombinuje to byłoby nie do pomyślenia za Carlo, Fran i Carreras razem? żaden problem, Huijsen i Asencio? proszę bardzo #mecz #realmadryt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Matpiotr: Patrz, że jeszcze mecz się nie zaczął, a juz się emocjonuje, można? można. Ogórasy, nie ogórasy, ale można na każdym stracić punkty, nawet remis w tym sezonie może oznaczać stratę lidera.
  • Odpowiedz
@Secla oj tak. Za Carlo składy były pewne, nawet zmiany były raczej przewidywalne. Tutaj jest szycie na miarę pod każdy mecz.

Ci Baskowie to sprytne bestie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#realmadryt Real Madryt: Courtois; Asencio, Huijsen, Carreras, Fran García; Valverde, Ceballos, Güler; Mastantuono, Vinícius i Mbappé nie wiem co tam robi ceballos, zakladam, ze wkradl sie jakis blad :D:D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach