"Cieszę się że jestem białym Polakiem" "Jestem dumny z faktu iż jestem białym Polakiem" - Czemu te zdania są uważane za rasistowskie? Rasizm to przecież jest dyskryminacja a w przypadku takiej wypowiedzi nie dyskryminuje się nikogo. Jakaś nowa lewacka logika czy jednak rasizm ma jakieś ukryte jeszcze nieznane mi znaczenia?

Zdania mogą być głupie ale chyba nie rasistowskie.

#rasizm #whocares #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach