@UlfNitjsefni: skąd taki pomysł? Loeb ani myśli kończyć kariery. W serii WRC już wszystko zdobył, więc w obecnym sezonie startuje tylko dla przyjemności i skupia się na serii FIA GT, Pikes Peak, gościennie udziela się w Porsche Supercup, a w przyszłym roku, jak już wyżej napisano, obsadzi mistrzostwa WTCC w fabrycznym zespole Citroean.
  • Odpowiedz
Powróciłem z Rajdu Wisły - mimo kiepskiej pogody było bardzo dobrze :) Dojeżdżałem rowerem, więc siedziałem tylko na jednym oesie (Cisownica), ale miejscówka wydybana jeszcze jesienią na Cieszyńskiej Barbórce bardzo mi pasowała. Gdyby tak jeszcze nie padało... Trudno, dla zobaczenia w akcji całej polskiej czołówki warto trochę zmoknąć :D Posiedziałem dwie pętle i musiałem się ewakuować do domu niestety, ale jak na tak krótkie ramy czasowe trochę akcji było. Najlepiej wypadł Nowocień
zoniu - Powróciłem z Rajdu Wisły - mimo kiepskiej pogody było bardzo dobrze :) Dojeżd...

źródło: comment_D0B8sLzXXrJyGuJCx821HffovLxZqDkU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@rezdesign: chrystepanie... przestraszyłes mnie, że coś pochrzanilem i dziś oesy startują ;__; ale przy okazji sprawdzania dowiedziałem sie, że RPP leci tylko niedzielną pętlę. Szkoda.

Jak pogoda sie utrzyma, to łap mnie jutro od rana na Cisownicy :)
  • Odpowiedz