• 0
@michal__q: niewiele straciłeś bo to jeden z gorszych oesów miejskich w tym sezonie. Teraz pytanie z innej beczki. Jesteś pewnie miejscowy więc powiedz mi skąd tu tyle ładnych dziewczyn? To jest coś niesamowitego. :P
  • Odpowiedz
@rezdesign: Miejscowy nie jestem, bo na rowerze musiałem zrobić kawał drogi ale to fakt, dziewczyn jest sporo ładnych w Rzeszowie. Nie wiem niestety skąd, może to wpływy naszych ukraińskich sąsiadów? :]
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zajebiście... Człowiek się wybierze na Rajd Karkonoski na piechotę, parę km do przejścia... Na miejscu zobaczyłem przejazd dwóch ostatnich samochodów przed przerwą, po której odwołali następny OS z powodu... zbyt dużej ilości kibiców :| #gorzkiezale #hukiers #rajd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach