Słuchałem wczoraj czeskiego radia (mieszkam dość daleko od Czech, ale łapię jedną, dwie stacje), w którym to był audycja o polskim państwie podziemnym w czasie II wojny światowej, co mnie trochę zdziwiło, ale bardzo nas chwalili i wyrażali podziw (z tego co zrozumiałem), więc POLSKA STRONK i duma w sumie w serduchu, że nawet małe Pepiczki robią o nas audycje.

Btw, rozwaliły mnie dwa zwroty:

"waleczne podminki" to chyba jakieś organizacje zbrojne czy co
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiałem się co się stało z ekipą Eski Rock a tu większość przeszła do Polsatowskiego muzo fm. Będzie ciekawie, mają spory kredyt zaufania i raczej gwarantują dobrą muzę na antenie. To było pewne, że wygaszenie eski w eterze odbije się jej czkawką. #radio #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę slowpoke ale Radio Pin już nie gra (_ ) (°° ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tyle dobrej muzyki, Rezerwar Tomasz Kina, ech...

#radiopin #radio

Miasta [*]
whiteduck - Trochę slowpoke ale Radio Pin już nie gra ლ(ಠಠ ლ) (╯°□°)╯︵ ┻━┻ ( ͡° ʖ̯ ͡°...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na jakiej zasadzie działa to całe #spotify ? Odtwarzam sobie codziennie mjuzik w ich weblayerze i nie słyszałem ani jednej reklamy, nic nie blokuje, wszystko normalnie jest za free - to jakaś akcja charytatywna?

A jak przeglądam sobie aktualne toplisty nowości to wiem co będą grały zetki, eski i rmfy za jakiś miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) #radio
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RedBulik: Też to zauważyłem swego czasu i miałem identyczne odczucia.

Ale to podobnie jak z płaceniem za wzbogacenie się czy przy kupnie auta albo coroczny podatek za to, że z-----------ś X lat żeby kupić działke i postawić na niej dom i teraz płacisz podatek od nieruchomości jakby państwo Ci niby to ułatwiło, że sobie masz własną działeczke.

Na każdym kroku ściągają z nas haracz.
  • Odpowiedz
Ostatnio znalazłem jadąc samochodem i przeskakują stacje radiowe bardzo fajną. Non stop leci spoko muzyka, nie ma przerw reklamowych ani innych dżingli. Zastanawiałem się tylko co to za stacja skoro nawet na antenie nie podawali nazwy. Okazało się, że to wyłączone w ostani czwartek radio PiN. Wie ktoś jak długo potrwa ten stan bo ponoć mają się przemienić w jakiś szajs muzo.tv czy cuś? #radio #pytanie #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach