Słuchałem wczoraj czeskiego radia (mieszkam dość daleko od Czech, ale łapię jedną, dwie stacje), w którym to był audycja o polskim państwie podziemnym w czasie II wojny światowej, co mnie trochę zdziwiło, ale bardzo nas chwalili i wyrażali podziw (z tego co zrozumiałem), więc POLSKA STRONK i duma w sumie w serduchu, że nawet małe Pepiczki robią o nas audycje.
Btw, rozwaliły mnie dwa zwroty:
"waleczne podminki" to chyba jakieś organizacje zbrojne czy co
Btw, rozwaliły mnie dwa zwroty:
"waleczne podminki" to chyba jakieś organizacje zbrojne czy co



















Wstałem dziś lewą nogą (tą dobrą, niepołamaną) i budzę się przy radyjku. Zaklinam ten dzień żeby był dobry, czego i wam #mirki życzę.