@SirPsychoSexy: środkiem przymusu bezpośredniego w przypadku "wierzgania" jak to ująłeś jest odpowiedni chwyt i dociśnięcie do gleby, a nie n-----------e na oślep pałą jak ZOMOwiec. Zresztą zwróć uwagę na to, że dostał kilka serii pieprzówką po twarzy, a to raczej rozjusza człowieka a nie uspokaja.

Spytaj się jakiegokolwiek ogarniętego psa z prewencji - pałki używa się tylko i wyłącznie w starciu z jakimś bardziej hardym chojrakiem, żeby sprowadzić go do
  • Odpowiedz
I nie zaczął wierzgać przed gazem, bo od dostania gazem się w ogóle zaczęło to wszystko


@Groteskowy: no właśnie. trudno NIE wierzgać nogami po spryskaniu gazem, w sytuacji w której ktoś blokuje Ci ręce
  • Odpowiedz
Też tak macie, że jak ktoś dzwoni do radia albo radio do kogoś, to czujecie taki poziom zażenowania (pip pip pip) taki poziom zażenowania (Witaj Mirku! Skąd do nas dzwonisz?) TAKI POZIOM ZAŻENOWANIA (śmieszkowanie, śmieszkowanie, niewyraźna mowa, śmieszkowanie), że macie ochotę zatkać uszy i zwinąć się w kulkę?

#pytaniezdupy #radio
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielonasowa: Nigdy nie zapomnę jak kiedyś słuchałem tej audycji co osoba, do której dzwonią ma podać numer sejfu a potem Hubert Urbański próbuję odkupić sejf. Zawsze daje on kilka propozycji finansowych, z czego pierwsza jest najniższa i zawsze da potem więcej. Kiedyś dzwonią i odbiera jakaś Karyna. No i śmieszkują i w ogóle, ona mówi, że na wesele potrzebuje. No to Hubert to moja pierwsza propozycja to 10.000zł. Ona na
  • Odpowiedz
mirki jakieś fajne polskie radio którego można słuchać w necie...dobra muzyka, rozsądne gadanie.. może być jakieś regionalne jak radio gdańsk tylko z innego miasta :) coś polecacie? #radio #media #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomóżcie mi w jednej sprawie.

Z jakim bitrate nadaje BBC Radio 1?

W źródle strony znalazłem takie opcje:

'bitrate':
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SPAMLISTY

Kochane wy moje słuchacze, stało się tak, że po cudownym wskrzeszeniu #radjo #wykopfm utraciliśmy wszystkie spamlisty. Zauważyłam, że dużo osób, które pojawiały się na audycjach wcześniej i życzyły sobie być wołane teraz jakoś się w powietrzu rozpłynęły i w ogóle ich nie widać :c Podjęłam więc trud spięcia wszystkich starych jak świat spamlist jakie miałam w jedną wielką :)

Drodzy zawołani, jeśli wciąż chcecie zaglądać do nas do #
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

istnieje jeszcze to wykopowe radio? jestem na etapie jakichś afer i rozłamu. Chciałbym mieć swoją audycje. Puszczałbym keltuza, bialą pięść, libertaryat i saluth. Prowadziłbym ciekawe dyskusje o lewakach, masonach i prawdziwej historii (reptylianie czuwające wężowe istoty).

#radio
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, pomóżcie mi znaleźć piosenkę. Leci często w #trojka, dziś koło 8-9 na przykład, wczoraj i rano i popołudniu też na pewno ja słyszałem. Nie mogę jej jednak znaleźć w playliście na stronie. Jest w takich typowo indie rockowych klimatach, jakaś łagodna gitara akustyczna, wesoły wokal i charakterystyczne solo na (chyba) jakichś klawiszach.

#muzyka #radio
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coraz bardziej lubię słuchać audycji radiowych. Miesiąc temu zamknęli mi radio pin i teraz nie mam co robić. Czasami słucham ciemnej strony mocy na radiowej trójce, ale to trochę mało. Szukam czegoś nowego. Polecacie coś interesującego? Tematyka różnorodna.

#radio
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach