Wpis z mikrobloga

Oświadczam, że przestaję słuchać radia. Zwyczajnie się nie da, i nie chodzi tu bynajmniej o muzykę. Co chwilę reklamy-niech już będą, ale litości:

-tabletki na erekcję

-jakieś kulki analne

-specyfiki na zakażenia pochwy

NO PO PROSTU #!$%@? NO NIE. Jakby przekalkowane z Dnia Świra.

#oswiadczenie #gorzkiezale #radio #reklamyradiowe
Pobierz
źródło: comment_Y5OR4RgI2aFdzYOVdfRmMjVqPMwKmWjT.jpg
  • 22
@sphinxxx: Bardzo lubię chilizet, ale przestałem słuchać ze względu na reklamy dla debili.. No #!$%@?, to samo co napisałeś + #!$%@? innych reklam leków czy tam sklepów. No ja #!$%@?ę. Teraz tylko spotify.
@sphinxxx: Ja poniekad tez z tego powodu odpuscilam i slucham w pracy muzyki ze spotify - najczęściej wrzucam plyty do przesłuchania, rzadziej gotowe playlisty. No, ale rano tak czy tak mój chlop wlacza radio i znam to wszystko na pamięć. Jeszcze mnie wkurza Lakalut Activ, paskudny jest ten dźwięk borowania i szczotkowania zębów.
@sphinxxx: dokladnie, wychodzi na to ze Polacy to bardzo schorowany narod, w angielskich radio czesto za to slyszy sie o srodkach na odchudzanie i nie ma sie co dziwic bo angole to badna #!$%@? grubasow
@Kusher: całe dnie słucham bbc radio 2, polubilem je ze względu na typ muzyki i zajebistych prowadzących i jedyne co reklamują to swoje inne audycje. No ale oni nie potrzebują kasy z reklam żeby się utrzymać :)