Chciałem wyciągnąć radio (bmw cd business w e36) a tu mi przedni panel został w ręce. Po przyłożeniu go z powrotem radio nie daje oznak życia. Wystaję tam kawałek jak by taśmy i jest miejsce w panelu przednim żeby go tam włożyć tylko cholernie ciężko go tam włożyć. Pytanie, czy włożenie w gniazdo tej taśmy pomoże czy trzeba je jakoś kleić czy radio już popsułem? ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak kisnę za każdym razem słysząc w radio najnowszy przebój ulubieńca mireczków Krawczyka Krzysztofa w duecie z jakimś reggaeowym pieśniarzem. Aż się na mnie współpracownicy dziwnie patrzą. Pół wieku człowieku to duuużo i mało xD
#krzysztofkrawczyk #radio
v.....i - Jak kisnę za każdym razem słysząc w radio najnowszy przebój ulubieńca mirec...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hpiotrekh: To samo, tylko w przeglądarce nie działa playlista i nie wiem czego słuchałem, a winapm/foobar rzucał info, że radio jest niedostępne w moim kraju :<
  • Odpowiedz
Hejko,
tak jak wspominałem w moich wcześniejszych wpisach zapraszam wszystkich słuchaczy na dzisiejsze #wieczornegranie : )
Zaczynamy już za 15 minutek (20:00) pogramy dziś ok. 2 godziny.

Propozycje utworów
Jak zwykle będę czekać na Wasze prawilne propozycje oraz pozdrowienia. Aby zaproponować swój utwór wystarczy wysłać tytuł + link do serwisu YouTube - utwory z pozdrowieniami / ciekawostkami mają jak zawsze pierwszeństwo. :)
m.....- - Hejko,
tak jak wspominałem w moich wcześniejszych wpisach zapraszam wszyst...

źródło: comment_roFoZ5u5rXHe9mWi7GciKis4Bbw4gYcV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cansis: Juz Ci tłumaczę. Otóż każda stacja radiowa ma w umowie ti, że w ciągu dnia będzie puszczać określoną ilość polskiej muzyki. A że nie chcą psuć ramówki w dzień, nadrabiaja to w nocy.
  • Odpowiedz