Gdybym zakładał nowe radio w Polsce, to na moją ramówkę składałyby się wszystkie piosenki z każdego GTA, które wyszło do tej pory. A i tak bym miał lepszą różnorodność utworów niż polskie stacje.
#gta #takaprawda #radio #oswiadczenie
#gta #takaprawda #radio #oswiadczenie





















Od paru miesięcy Nie czyta pirackich mimo najwyższej jakości nagrywania?
Chodzi o radio samochodowe
#radio #elektronika