Dokąd zmierzasz gastronomio? Chciałem zamówić sobie dzisiaj pizzę bo średnio miałem czas oderwać się od pracy i coś upichcić. W lokalu w którym kiedyś jadałem, mam do wyboru małą ze średniej półki cenowej za 42 zł, średnią za 53 i dużą za 90. Dostawa to 4,9zł. Uznałem, że wydanie prawie 60 zł za pizzę, którą się najem wykracza poza moją strefę komfortu.
Co ciekawe, docierają do mnie sprzeczne informacje. Z jednej strony
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Artic:

Ja juz sobie odpuscielm: pizze,kebaby,maca i salad story. Wszystko poszlo w gore od 30 do 50% przez rok. Mam w glovo cala historie od lutego 2020 takze sobie ladnie sledze. Obecnie zamawiam tylko taniego chinola.
  • Odpowiedz
@Winsomeboy: wygodniejsze jest, bo robię to przez apke w 10 sekund, do tego mam ciągle kupony -15zł, a ceny takie same z pyszne lub bez pyszne, takze no, masz swoje 30% XDD
  • Odpowiedz