Tak jak kolega pisze ale te kody od Pyszne dla nowych czy za pkt lojalnościowe działają też na stronie no i warto wspomnieć, że pkt lojalnościowe przyznawane za zamówienia na stronie dostajesz 10, a na apce 15
  • Odpowiedz
#rozdajo Kod rabatowy na -15zł do #pysznepl
Ważne do dzisiaj albo do jutra (w obu mailach z tym kodem podali różne daty)
MWZ chyba 45zł
kod: HYF3QC4KVCXWWWC5
Z uwagi na termin kto pierwszy ten lepszy
Jak użyjecie to dajcie znać w komentarzu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mcsQ: Mnie zastanawia czy czasem wielu ciekawszych znalezisk nie będzie albo takich co pomogą w innych sprawach. A z Iwoną dobrze by było, żeby się rozwiązało. Dla jej rodziny, z powodu kasy która na to wszystko idzie i żeby może w końcu ktoś beknął za swoje występki. Może też zainteresowanie przeniosłoby się na inną zaginioną osobę, byłoby nagłośnione i by dążono do wyjaśnienia kolejnej sprawy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#pysznepl

-18zł

Brakuje 1 liczby/ litery... Komu się uda zgadnąć, kod jego. Daj znać jak wykorzystałeś

Kod
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam kod zniżkowy do Pyszne.pl na 20zł przy minimalnym zamówieniu za 40zł!

Jako że na moim zadupiu jest bezużyteczny to oddam jakieś dobrej duszy. Kto się pierwszy zgłosi to podeślę na PW

Kod kuponu jest ważny do 31.01.2023 roku.

Kod
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyczaiłam sposób na zdobycie kodów -20% na #pysznepl
Chciałam zamówić coś z PizzaHut, wpisałam adres, restauracja była dostępna. Wybrałam zamówienie, potwierdziłam, zapłaciłam, restauracja potwierdziła, że realizuje zamówienie, po czym bach... zamówienie ANULOWANE, kasa zwrócona. Myślę ok, spróbuję jeszcze raz. Zamówiłam jeszcze raz i znów to samo. Zdezorientowana popatrzyłam na maile a tam 2 razy przeprosiny, że jednak restauracja jednak nie dowozi na podany adres, bardzo przepraszają i dają kody -20%
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Alky: i przypadkiem miał otwarty plecak i przypadkiem ktoś to nagrał. I wcale 200 metrów dalej nie było normalnego przejścia. Fake&gay
  • Odpowiedz