Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Infiniti46: W sensie bo użyłem aplikacji do zamawiania jedzenia do zamawiania jedzenia? :)
@Boomerando nie, tylko na pyszne
Dzień dobry, czy jest kodzik jakiś dostępny?
#pysznepl
#pysznepl
- 0
Odezwę się niedługo
@Hellmanor: pw
- 0
@Obcy02: Priv
@zurompdwww: pw
kupię kod
#pysznepl
#pysznepl
- 0
@robertpatrykk: mam -15/40
- 0
Siema, kupię kod
#pysznepl
#pysznepl
Komentarz usunięty przez autora
@VadamV94: pw
Hejka #pysznepl kupie kodzik
@xarojek: siema za 5 zyla 15/40
- 0
Już nieaktualne
#pysznepl Ktoś jakiś kod posiada na sprzedaż?
Komentarz usunięty przez autora
@Panzorro: mogę ci dać 10/45 z ca24. PW jak chcesz
- 0
- 0
Czy ktoś ma jakiś kodzik na jakieś -10PLN na #ubereats czy inne #pysznepl i podzieli się na PW takim?
#kiciochpyta #pytanie
#kiciochpyta #pytanie
- 1
Kupie kod
#pysznepl
#pysznepl
- 0
Kupię kodzik pyszne
#pysznepl
#pysznepl
@nenq123: 15/40 po 5 zyla
Śmiertelna ofiara gołoledzi w Warszawie. Nie żyje 38-latek. Mężczyzna przewrócił się na chodniku i zmarł
Dzisiaj @mieszkamzmamusia ma hardkorowe warunki pracy. Mam nadzieję że nic mu się nie stanie i że dostanie premię za tą niebezpieczną pracę.
Trzymaj się mirku, niech ci wiatr wieje w plecy gdy będziesz szybko jechał na ulicę Deweloperską!
@Lepper3001: dokładnie, w końcu co to za peklowanie bez wcześniejszego napełnienia brzuchów jedzeniem z maczka
@hansschrodinger: dziś już u mnie jest na plusie temperatura, ale mróz czy nie mróz to trzeba jeździć, żeby Oskarek z pełnym brzuszkiem mógł przystąpić do odpowiednich czynności z Julką Deweloperską
Ma ktoś jakiś kod na zbyciu?
#pysznepl
#pysznepl
- 0
Mam 1 kod o wartości 40 zł, priv
#pysznepl
#pysznepl
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Odblokowałem. 28 zł
- 0
Kurła płaciłem apple pay'em i nie tą kartę kliknąłem i mi kod zablokowało.
Po jakim czasie jest odblokowywany?
Ma ktoś może na wymianę kod -10? xD
#pysznepl
Po jakim czasie jest odblokowywany?
Ma ktoś może na wymianę kod -10? xD
#pysznepl
- 0
- 1
Jakiś kod ktoś coś?
#pysznepl
#pysznepl


















Czy was już do końca pogrzało ?
+21- 31% drożej niż w restauracji do tego +10%/+8zl obsługa zamówienia + dostawa ? ( ಠಠ)( ಠಠ)( ಠ_ಠ)