Jak piszesz tag to na liscie nie wyswietla sie ilosc obserwujacych, przez co nie wiesz czy dobrze tagujesz. Nie wspominajac ze wiekszosc tagow w ogole nie wyswietla sie na liscie i czesto sie pokazuja tylko jakies wypiardki ktore raz ktos uzyl bo zrobil literowke, albo cos w tym stylu.

Wezcie nie robcie jaj i dajcie rollback, nowy wykop przywrocicie jak naprawicie bugi i zoptymalizujecie layout

#wykop #psujo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie m gdzie kliknąć, żeby cofnąć irytujące zaznaczenie tekstu, bo wszystko jest klikalnym kafelkiem, ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To nie jest strona dla osób z moimi zaburzeniami. #wykop20 #psujo #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystko skumam, ale ten dziwny dźwiek podczas klikania w plus na mirko to już przegięcie. (°°

#wykop #psujo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WTH. Wszedłem w gorące i nie wiedziałem jak wrócić. Chyba aż tak stary to nie jestem? Czy jestem? #wykop #psujo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No ja rozumiem odswieżenie UI ale, na litość boską, niech to się odbywa bez utraty funkcjonalności. Nowy front funkcjonalnie zachowuje się jak znienawidzony przeze mnie Zakop na iOS - brakuje chociażby płaskiego widoku ostatnich komentarzy żeby sobie na drugi dzień podejrzeć ile plusów (lub minusów) wpadło, czy jednym kliknięciem wrócić do dyskusji i zerknąć czy ktoś nie odpisał ale zapomniał zawołać.

A to tylko pierwsze dwie minuty... (
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach