Wyszedłem sobie na spacer i zachciało mi się lać. Przecież nie będę specjalnie wracał do domu, zwłaszcza jak widzę taki fajny murek obok bramki.

#psy #psiarze
heron - Wyszedłem sobie na spacer i zachciało mi się lać. Przecież nie będę specjalni...

źródło: 1000013578

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: typowy psiarz bez wyobraźni. U mnie na osiedlu psi mocz narobił szkód na dziesiątki tysięcy złotych (mocz przyspiesza korozję metalu), cała wspólnota musi się teraz zrzucić na naprawę tego…
  • Odpowiedz
Nie dziwi mnie taki obraz opiekuna psa na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Forum dla grubasów nie wychodzących z domu

"Nie widzimy prawdziwej skali tego problemu"

Jako lekarza te liczby mnie w ogóle nie dziwią. Jest bardzo dużo osób z nadwagą i otyłością. Idąc ulicą, my sobie nawet z tego być może nie zdajemy sprawy, bo wiele takich osób w ogóle nie wychodzi z domów. I to, co
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak wy chodzicie, że w te gówna chodzicie? Trawniki depczecie?


@Returned: Fakt, wystarczy nie wchodzić na trawniki, wtedy niema problemu nie sprzątania po psach. Głupi ludzie w Jugosławii, mogli nie chodzić po polach, to by nie wpadali na powojenne miny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fanom fajerwerków, którzy chcą dokupić dwa razy więcej na sylwestra w tym roku chciałem tylko powiedzieć, że pisarzom nie robi specjalnie różnicy ile wystrzelacie jeśli będzie to jednego dnia.

To co bardziej irytuje to zaczęcie strzelania po osiedlach na tydzień przed sylwestrem i strzelanie jeszcze na tydzień po. Wiem bo miałem przyjemność opiekować się czyimś psem i przez dwa tygodnie mieliśmy problem żeby wysrać się na dworze, bo jak tylko pies usłyszał
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czoso: na złość psom chcą strzelać fajerwerkami w sylwestra, ale zapominają, że psy wcześniej dostają leki żeby znosiły to trochę lepiej. W ten sposób szkodzą głównie dzikim zwierzętom
  • Odpowiedz
@Czoso: Największą różnicę robi to dzikim zwierzętom i dzieciom z autyzmem.

@o__0: Ja swojego przyzwyczaiłem do huku w pierwszych tygodniach i teraz mu wszystko jedno czy strzelają czy nie.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody większość ludzi ma już takie OC w życiu prywatnym, czy to przy ubezpieczeniu mieszkania/domu czy osobno, a ci którzy nie mają dobrze jakby mieli. Ile to razy widziałem jak sąsiad sąsiadowi wyrządził jakąś szkodę, a później poszkodowany ma problem bo sąsiad nie chce się dogadać odnośnie naprawy tego. Jedno ubezpieczenie, koszt 100-200 zł rocznie a masz z tego odpowiedzialność za wszystko, nieważne czy zalejesz sąsiadowi mieszkanie, wymyślisz pierwszeństwo jadąc rowerem,
  • Odpowiedz
  • 10
@NaczelnyWoody Nie, wszyscy normalni wiedzą że wszystko co ograniczy liczbę psów i zwiększy odpowiedzialność psiarzy za szkody jest dobre. Obecnie powinno się podnieść do 5k mandaty/grzywny za pogryzienia i do 2k za nie sprzątanie po psie.
  • Odpowiedz
Normalni ludzie w piątkowy wieczór: spędzają czas z rodziną, spotykają się ze znajomymi, wychodzą na miasto, robią cokolwiek

Tymczasem psiegrywy nie mają znajomych (bo o dziewczynie nie wspomnę) a z domu nie wyjdą, bo boją się nawet jamnika, więc siedzą na tagu #psiarze i kombinują jak tu zmienić definicję psiegrywy bo niczego własnego nie potrafią wymyślić ¯\(ツ)/¯

Co ciekawego wczoraj porabialiście?

#psiegryw #antypsiarze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze Psiarze nie mogą zrozumieć, że agresywne rasy jak amstafy były stworzone do walk psów i agresji. One mają to w naturze i nawet jakby je pieścić codziennie i przebierać w kolorowe ciuszki to i tak agresja w nich siedzi i w końcu zaatakują. Dlatego tak często się rzucają na inne małe pieski jak np. Leosia. Agresja jest ich naturą jak np. użalanie się nad sobą przez wykopków
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach