Samochodoza i konfitura podsunęli mi dobry pomysł na biznes, będę chodził z kamerką, nagrywał i zgłaszał psiarzy jak srają psem na trawnikach albo puszczają je luzem po lesie.
Oooo już widzę te gównoburze i rosnące zasięgi jak wleci filmik z zapłakanymi dziećmi, bo zatrzymałem wesołą rodzinkę na spacerze z burkiem i kazałem im czekać na przyjazd niebieskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaki procent fanów samochodozy by się
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ag3nt: coś ohydnego, że psiarze śpią w jednym łóżku z brudnym kundlem. A ponoć zdecydowana większość tak robi.... Może odrazu idźcie spać w oborze? Mentalnie zdajecie się tam idealnie pasować.
  • Odpowiedz
Czy psiarze powinni płacić dodatkowa składkę do wspólnoty lub spółdzielni za posiadanie psa?
Wykorzystują windę dużo częściej bo trzeba wychodzić kilka razy z psem żeby ojszczac okoliczne trawniki, co za tym zużywają więcej prądu + koszt serwisu.
W czynię społecznym mogli by posprzątać okolicę bo i tak nic pożytecznego nie robią.
#psy #psiarze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzi "becik-psiowe" za adopcję psa ze schroniska. Miasto odda 1 tys. zł

Radni Zduńskiej Woli przegłosowali tzw. "becik-psiowe", czyli jednorazowe dotacje dla osób decydujących się na adopcję psa lub kota ze schroniska. - Jeśli nie kierujemy się sercem, to kierując się ekonomią, ten pomysł jest słuszny - przekonuje przewodniczący rady miasta Tomasz Pohl.

https://styl.interia.pl/zwierzeta/news-wchodzi-becik-psiowe-za-adopcje-psa-ze-schroniska-miasto-odd,nId,23327565

#psiarze #psy #koty #ekonomia #polska
Casuel - Wchodzi "becik-psiowe" za adopcję psa ze schroniska. Miasto odda 1 tys. zł

...

źródło: 1000007042

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Spacer po parku i spotkanie z nieodpowiedzialnymi właścicielami psów
Spaceruje sobie wczoraj w południe po parku w niewielkim mieście w niemczech. Miejsce w którym byłem bylo prawie puste, zza winkla pałacu w dość dużej odległości wyłania się #madka z dwoma bąbelkami i dwoma #psiecko puszczone luzem. Po kilku dobrych sekundach dopiero jak byłem koło nich madka startuje do mnie i mówi coś w rodzaju żebym poczekał lub
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze #prawo

Hipotetyczna sytuacja

Jestem na swoim podwórku ze swoimi psam i i kotami, nagle wpada na nie groźny agresywny pies chcąc je zaatakować. Walę go po łbie pałką teleskopową - trup na miejscu. Nagle przybiega jego właściciel - tępy sebek z siłowni, z fajką już chce wbiec na moje podwórko a ja krzyczę:

STÓJ!
rbk17 - #psiarze #prawo 

Hipotetyczna sytuacja

Jestem na swoim podwórku ze swoimi p...

źródło: Wściekły mężczyzna przy bramie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aresztują go?


@rbk17: Jak nie trafisz do szpitala na ileś dni (albo on), to nawet się nie zainteresują tematem.
A tak na przyszłość, staraj się mniej fantazjować, a więcej zamykać furtki za sobą.
Nikt nie będzie ci „wpadał” na podwórko.
A jak kogoś zaprosisz na grila, schlacie się i dojdzie do rękoczynów, to na rozprawie i tak wyjdzie.
  • Odpowiedz