Dziwnie mocno poruszyl mnie dzisiaj wpis @ZachariaszCzwarty
Wpędził w myslenie o tym, że mnie tez cos takiego czeka zakładając że nie umrę przed rodzicami
Ehh może to i dobrze że o tym mysle, trzeba być mentalnie choć trochę nastawionym na to, bo to nieuniknione
#przegryw
Wpędził w myslenie o tym, że mnie tez cos takiego czeka zakładając że nie umrę przed rodzicami
Ehh może to i dobrze że o tym mysle, trzeba być mentalnie choć trochę nastawionym na to, bo to nieuniknione
#przegryw


























#przegryw