@Polski_Polak_Z_Polski_PL: ja chyba wolę myśleć. Każdy najczarniejszy scenariusz sobie przemielic w głowie, bo to trochę tak jak byś go realnie przeżywał.. no może bardziej przyzwyczajał się do faktu, że tak może się stać.. wierzę, że myślenie o takich rzeczach mi pomoże w momencie kiedy faktycznie się wydarzą
  • Odpowiedz