Pochwalę się wam :) Byłam dziś na przedstawieniu. Glany na błysk, do tego czarna koszula (taka wyjściowa) kolczyki, nawet paznokcie pomalowałam. Szkoda że średnia wieku była 40+.... i tak miło spędziłam czas. Od dziś jestem z kulturą na ty :)

#przedstawienie #niewiemjaktootagowac
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach