@simsakPL: No policja w Polsce to jest taka przyjazna i kulturalna ostatnio, wiec należy się jej szacunek. Nie jestem jakimś lewusem, a i do policji przez większość życia miałem szacunek, ale obecnie nie da się zaprzeczyć, że jest to pisowskie narzędzie władzy, które jest używane w niewłaściwych celach.
  • Odpowiedz
@Felix112: i co poradzisz? Od początku całej tej sprawy takie oficjalne statystyki są ignorowane. Trwa obecnie walka polityczna w usa i logiczne fakty nie mają teraz żadnej mocy przebicia
  • Odpowiedz
@antyporobionysocjopata: w USA jest 300mln uzbrojonych białych ludzi (wliczając niemowlęta z tak mają tyle broni). Raczej nie skończy się jak w RPA bo konstytucją daje władze ludziom i możliwość używania broni nawet przed opresyjnym rządem. Żeby się nie okazało że te Nike które tak szybko znikają ze sklepów nie przyczyniły się do obudzenia śpiącego potwora , który przez 200 lat był w letargu.
  • Odpowiedz
Aresztowanie za korzystanie z prawa do wolności wypowiedzi. Mam nadzieję że dotrze do do chociaż jednej pustej głowy
#usa #prostest
Stid - Aresztowanie za korzystanie z prawa do wolności wypowiedzi. Mam nadzieję że do...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niewyspany_: TVP nie oglądasz ? To nie byli przedsiębiorcy tylko grupa osób z transparentami na których był tylko napis strajk przedsiębiorców. Trzeba było więc tą grupę rozgonić
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach