@okropecznie: Ten, o którym wspomniałem w Twoim wpisie (FileWing) przywrócił mi ponad 30 plików (z tego co potrzebowałem, bo ogólnie mogłem przywrócić o wiele więcej plików). Niestety nie wiem czy to wszystkie, bo nie sprawdziłem ile tego miałem wcześniej.
  • Odpowiedz
gdzieś czytałem że w torze, przy włączonym w torowym firefoxie cookies i javascript jest możliwe ukazanie naszego prawdziwego ip na stronach które wymagają cookies i javascript. Prawda to?

#kiciochpyta #tor #pytanie #program
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ostatnio ze strony microsoftu ściągnąłem program dzięki któremu można odblokować zakładke "zabezpieczenia" we właściwościach folderu. Domyślnie w xp home nie ma takiej opcji. Nie mogę tego znaleźć już,wie ktoś skąd to pobrać? #windows #xp #pytanie #program
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach