1. Otwórz warsztat blacharsko lakierniczy
2. Podpisz z ubezpieczycielami umowę o naprawy fur
3. Kup nowe auto i zarejestruj z tablicami W0 LEGIA
4. Zaparkuj samochód w Poznaniu na Jeżycach
5. Czekaj krótko na robotę :D
7. ???
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Załóż solarium
2. Przychodzi klient, cena 5 zł./10 min.
3. Klapa od solariowego łóżka się zamyka
4. Rozpędź solarium do prędkości bliskiej prędkości światła
5. Dla klienta minęło 15 min., dla Ciebie i wszystkich innych ludzi miesiąc.
6. Odbierz od klienta ponad 20k zł za miesiąc opalania się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W drodze na kolejkę na Gubałówkę w #zakopane ze straganów miłe Panie zachęcają do skosztowania oscypków "z noża". W każdym z nich nie umiałem odmówić, nie dokonując jednocześnie zakupu. Przy 10 straganie już musiałem odmówić, bo się objadłem wystarczająco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sekretykuzniara #profit
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odkurzacz jak każda rzecz martwa lubi się psuć i tak właśnie stało się u mnie w domu. Nawet tego zepsuciem nie można nazwać, ot pękł jakiś zatrzask trzymajacy klapkę nad workiem. Więc moja mama jako "oszczedna" kobieta zawiozła do "fachowców" abynaprawili. Ci stwierdzili, że nic nie mogą zrobić, bo producent nie robi tej części zamiennej. Jednak coś zrobili. Teraz dumnie zamiast zatrzasku jest 3x1,5cm taśmy.

Ps: zapomnialbym. Oczywiscie 50 złotówek sobie policzyli.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Jeździj #rower zamiast samochodem po mieście.
2. Miej włączonych kilka aplikacji w tym #yanosik
S. Zgłaszaj na Yanosiku wszystkie kontrole policji.
4. Dużo osób dziękuje za informacje.

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@testuje: często tak jest. Jak coś kupisz to masz przecież za darmo... czyli po to, po co przyjechałeś do sklepu.
Na mcdonaldzie też jest często podobnie - kupisz, parkujesz za darmo. Ludzie często stają pod sklepami jak idą do pracy i potem nie ma gdzie zaparkować jadąc na zakupy.
  • Odpowiedz
@SkieryMonster: My kiedys przedstawialiśmy swoja szkole na targach i mieliśmy mnóstwo gadżetów. Czesc poszla do ludzi, ale wróciłam do domu z 5 notesami, 30 dlugopisami, jakies latarki, kubki, srubokrety i inne gowna. To dopiero cebulactwo :<
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach