Hej mam pytanie odnośnie Pokemon go. MA Xperie M2 i mam problem z postacią przestającą się przemieszczać po mapie oraz ze słabo naliczającymi się kilometrami nawet jak postać się porusza. I chodzi mi o sytuacje jak chodzę pieszo lub jeżdżę na rolkach więc prędkość nie powinna być przekroczona
#pokemongo #pokemon #pomocy #problemypierwszegoswiata
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Allpachino: gram na Xperii M2 i km nabijam na rowerze w ślimaczym tempie bez problemu. Gorzej z łapaniem w trakcie jazdy, wtedy mam teleport ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lightingball: Znam wszystkie szczegóły i chciałem dodać jeszcze jeden. Aha, i chodziło mi o samą nazwę Pokémona, bo jest podpisany Abra, a nie, aby zamiast Rhyhorna tam był jakiś inny xD
  • Odpowiedz
@rockydoggy: Pomysł z dopasowanymi do otoczenia gatunkami Pokemonów jest całkiem spoko. Co do designu - w każdej z sześciu generacji znajdą się okropne projekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tym lataniem na Charizardzie to mnie kupili ^w^
  • Odpowiedz
@keisut: raz grałem w Platinum na dwa pokemony, nie ma to sensu, bo jak masz mocne pokemony to z przewagą typów dajesz radę z nawet o 20 lvl lepszymi(oczywiście na single, na multi jest ciężko)
  • Odpowiedz
@keisut: kazdego farmilem, czasem juz mialem dosc ciaglego treningu, ale co zrobic. nikt nie mowil ze droga do zostania mistrzem pokemon jest latwa. jak dochodzilem do ligi, to lvl byly w okolicach 65
  • Odpowiedz
Zainspirowany #pokemongo, oglądam tę pierwszą serię #pokemon i o ile się nie mylę, anime jest wzorowane na grze Pokemon Red/Green/Blue, a nie odwrotnie. I wiecie co Wam powiem? Warto docenić twórców animca, ponieważ nie pamiętam, bym widział lepszego przełożenia gry na film/bajkę/anime.
Konkretny pomysł, konkretna fabuła, humor (a nie jakieś chore "żarty" rodem z dzisiejszych komedii i pseudo-kreskówek), przemyślane detale, a nie na zasadzie: "Pokażmy jak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Linds: Też obejrzałem sobie wczoraj parę odcinków i zauważyłem coś, czego za guwniaka nie dostrzegałem - każdy odcinek powtarza utarty schemat:

1. Ash przybywa do miasta walczyć o kolejną odznakę/spotyka innego trenera, który chce z nim walczyć
2. Dochodzi do walki między Ashem a napotkanym trenerem
3. Nagle ni z gruchy, ni z pietruchy pojawia się Zespół R z niecnym zamiarem porwania Pikachu, tudzież innego rzadkiego pokemona posiadanego przez rywala Asha
4. Jessie i
  • Odpowiedz