Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@wyemancypowany_kojot: Ja gralem ale jak na Blue tez zaczely sie robic kolejki to przestalem.
- 1
- 0
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 26
- 9
- 6
- 1
@Ainsley: Tyle ludzi w to ciśnie? :)
(╯︵╰,)nie miał
- 2
@Wykopaliskasz: Umbreon i Espeon też potrzebują.
Chodź codziennie do fryzjera w Goldenrod(w tunelu), zwiększa szczęście pokemonom
a, no i zadbaj, żeby coś oprócz Dragonaira i Gyaradosa miało coś mocnego na smoki, bo Lance ma mocne Dragonite, które mają dużo ruchów różnych typów.
Chodź codziennie do fryzjera w Goldenrod(w tunelu), zwiększa szczęście pokemonom
a, no i zadbaj, żeby coś oprócz Dragonaira i Gyaradosa miało coś mocnego na smoki, bo Lance ma mocne Dragonite, które mają dużo ruchów różnych typów.
@Wykopaliskasz: No pewnie, że się da. Przypominam, że od drugiej generacji można już rozmnażać poki.
@Sachees: W 6 są dzikie.
@Sachees: W 6 są dzikie.
- 1
- 8
konto usunięte via Android
- 1
@ByczekFerrnando jak pasuje po angielsku, to pierwsze sezony są na netflixie.
- 1
@ByczekFerrnando: Najciemniej pod latarnią xD

- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Ainsley: A PRO nie jest lepsze? Nie gram w żadną z tych, ale tak słyszałem.
Obserwując reakcje rynku podejrzewam, że przy obecnym podnieceniu pokemongo za niedługo zabawki pokemonowe mogą pojawić się w happymealach w maku:P
#pokemongo #pokemon #przemysleniazdupy
#pokemongo #pokemon #przemysleniazdupy
- 3
Co dzisiaj o-------m to ja nawet nie.
Wczoraj ewoluowałem Drowzeeiego w Hypno i akurat tak się trafiło że po ewolucji miał CP równe 666, to samo w sobie jest śmieszne bo Hypno nawet trochę wygląda jak taki żółty diabełek, ale poszedłem jeszcze o krok dalej.
Będąc dzisiaj na mieście przechodziłem koło gyma który znajduje się na kościele i wpadłem na iście szatański pomysł.
Przejąłem tego gyma, zmieniłem mojemu Hypno imię na Satan i zostawiłem go
Wczoraj ewoluowałem Drowzeeiego w Hypno i akurat tak się trafiło że po ewolucji miał CP równe 666, to samo w sobie jest śmieszne bo Hypno nawet trochę wygląda jak taki żółty diabełek, ale poszedłem jeszcze o krok dalej.
Będąc dzisiaj na mieście przechodziłem koło gyma który znajduje się na kościele i wpadłem na iście szatański pomysł.
Przejąłem tego gyma, zmieniłem mojemu Hypno imię na Satan i zostawiłem go
źródło: comment_987JMtwmwqHvxjTQZRbbYbCJqsFhsDGH.jpg
Pobierz@fajnienawetjestczasami: On właśnie wyszedł.






























Jutro ruszam w świat xD xD xD Charmander na starter.
źródło: comment_B05zrtxxrPiRYPsHWVSs2at672u3t46W.jpg
Pobierz