Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kedzior1916
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3

Dryblas
- 0
@tililili: Nie otwiera oczu bo razi go słońce po wyjściu z piwnicy?

tililili
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kiedyś pisałem o tym, że w grach online nie przyznaje się że jestem Polakiem. W Pokemon TCG akurat mam nick który może wskazywać, że jestem Polakiem, i co jakiś czas trafiam na rodaków co w większości wypadków kończy się tak:
Typowy Polak w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokemon #pokemontcg #gry #polactwo
Typowy Polak w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokemon #pokemontcg #gry #polactwo
źródło: comment_bm7v8UnSpNHBMnAD6Y5mXwwb2aJiurCR.jpg
Pobierz- 4
part 2
źródło: comment_v81Ns7vJjfFsM1IyjyplxoPrHWzhqbx3.jpg
Pobierz@zielonka_motzno będę wysyłać te screeny każdemu kto będzie narzekać ze w #hearthstone nie ma czatu z przeciwnikiem podczas gry :p
konto usunięte via Android
- 3

@Crusier: Już na początku "you play as this kid called Ash Ketchum". No tylko Ash to nie postać z gier, a z anime. :|
Później pewnie jest coś o tym, że łapie się Pokemony i zmusza do walki, tylko one gdy nie chcą wcale nie muszą walczyć, czego dowodzi odcinek z diglettami. Reszty już mi się nie chce czepiać. O ile GradeA lubię, to tutaj po prostu próba wykorzystania popularności
Później pewnie jest coś o tym, że łapie się Pokemony i zmusza do walki, tylko one gdy nie chcą wcale nie muszą walczyć, czego dowodzi odcinek z diglettami. Reszty już mi się nie chce czepiać. O ile GradeA lubię, to tutaj po prostu próba wykorzystania popularności
konto usunięte via iOS
- 16
Pika od przodu.
Jeśli jest tu ktoś dziergający z Trójmiasta, bardzo chetnie podziergam razem
#szydelkowanie #amigurumi #recznerobotki #szydelko #wloczka #pokemon #pikachu
Jeśli jest tu ktoś dziergający z Trójmiasta, bardzo chetnie podziergam razem
#szydelkowanie #amigurumi #recznerobotki #szydelko #wloczka #pokemon #pikachu
źródło: comment_fiCV6U3ME7lURjB5V6Oz9FOe4cqmEwsX.jpg
Pobierz@NIEKONWENCJONALNA: Pikachu ma oczy jakby dostał z ogona od Onixa xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mimikyu - jeden z oficjalnych pokemonów nadchodzącej generacji VII.
#pokemon
#pokemon
źródło: comment_hJW9i8MqcE7HOTNknVELdJEUIRpUqgtx.jpg
Pobierz@Wykopaliskasz: na dodatek jeden z najfajniejszych
@Wykopaliskasz: straszny
- 7
O i tak go nie złapiesz (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gif #pokemon #pokemongo #gry #heheszki #humor #humorobrazkowy #niewiemczybylo
#gif #pokemon #pokemongo #gry #heheszki #humor #humorobrazkowy #niewiemczybylo
źródło: comment_h7esOeNmoa6slOcvAUZOJTHBqyLzu1U0.jpg
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@saint: musiałby mieć 3k cp, żeby z tym pokeballem mieć kłopoty
- 1
Siedzi ktoś w rynku kart kolekcjonerskich? Mam tego charizarda 4/102 co niby chodzi po chore pieniądze i w sumie bym go sprzedał. Zastanawiam się, czy wie ktoś co i jak, gdzie sprzedać, jak wycenić itp. Czy lepiej poczekać, bo cena z czasem będzie rosnąć, czy lepiej opchnąć póki jest boom na pokemony?
#pokemon #karcianki #karty
#pokemon #karcianki #karty
- 1
@junajtedstejts jeszcze nie ruszałem w końcu tematu, karty grzecznie czekają w szafie aż mi się zechce to skatalogować xD
@grooles_ kocham cie
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pokemon #pokemongo
Wiadomo coś na temat tego jakie pokemony są rzadkie w Polsce? Albo lepiej ściślej w Warszawie? Siedzę za granicą i się zastanawiam co zostawiać na wymianę jak wpadnę do kraju. Dropią mi tu nieźle Squirtle, ale za to ani jednego Bulbasaura (w ogóle jeśli chodzi o trawiaste to słabo) i raptem jeden Charmander (poza starterem). Dratini czy Eevee też całkiem spoko.
Wiadomo coś na temat tego jakie pokemony są rzadkie w Polsce? Albo lepiej ściślej w Warszawie? Siedzę za granicą i się zastanawiam co zostawiać na wymianę jak wpadnę do kraju. Dropią mi tu nieźle Squirtle, ale za to ani jednego Bulbasaura (w ogóle jeśli chodzi o trawiaste to słabo) i raptem jeden Charmander (poza starterem). Dratini czy Eevee też całkiem spoko.
- 1
@v1lk:
No właśnie xD. Za dziaciaka słyszałem i nie wyobrażasz sobie, ile ja jej się naszukałem potem. Co jakiś długi czas
nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że słyszałem to w jakimś filmie ( ͡º ͜ʖ͡º)
No właśnie xD. Za dziaciaka słyszałem i nie wyobrażasz sobie, ile ja jej się naszukałem potem. Co jakiś długi czas
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
co to za moda na tagowanie wszystkiego co jest związanie z #pokemon jako #pokemongo?
to tak, jakby ktoś nagle zaczął tagować wszelkiego rodzaju #zupa jako #zupapomidorowa, bo np ta jest najpopularniejsza i ma o wiele więcej obserwowanych
troche #gorzkiezale, ale nie z zalesia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to tak, jakby ktoś nagle zaczął tagować wszelkiego rodzaju #zupa jako #zupapomidorowa, bo np ta jest najpopularniejsza i ma o wiele więcej obserwowanych
troche #gorzkiezale, ale nie z zalesia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
- 4
@qlink: ale tagi to żeś d---------ł
źródło: comment_39RMrGIffKN74LmswGRbl7lGikZr3Uk6.jpg
Pobierz@qlink: Rób jak uważasz i pewnie tak lifetube lepiej się na tym zna. Po prostu uważam takie coś za nieetyczne ale co ja tam wiem, przecież jestem z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rain_: Jeżeli plotki o tym że bohaterowie poprzednich gier wracają w SuMo nawet choćby i na chwilę to hype niesamowity, stęskniłem się za nimi od czasu B2W2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
- 0
@wyemancypowany_kojot: Ja gralem ale jak na Blue tez zaczely sie robic kolejki to przestalem.
- 1





















