Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Podwójny Ash i Pikachu.
Ile trzeba było zażreć tych ziemniaków żeby je znaleźć...
I do tego klaser z woreczków do lodu
#pokemongo #bogactwo #gimbynieznajo #nostalgia #pokemon
Ile trzeba było zażreć tych ziemniaków żeby je znaleźć...
I do tego klaser z woreczków do lodu
#pokemongo #bogactwo #gimbynieznajo #nostalgia #pokemon
źródło: comment_T00ySeIrCG0btoBGXhqygIOFvOCMqYhP.jpg
Pobierz- 5
@tarasino: klaser sobie zrobiłem z segregatora i koszulek na papiery. Linijką wymierzyłem i wyrysowałem miejsca na tazosy, potem lutownicą "zgrzałem" krawędzie każdej kratki i na koniec naciąłem otwór do wsuwania tazosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niedlapsa: Miałem podobnie szczęście z tazosami ze Star Wars. Mój pierwszy i jedyny to R2-D2.
- 1
@SuperGosciu: @atomic77: nie oszukujmy się, wiadomo, że zaoszczędzili dużo kasy na testach i bardziej opylało się puścić aplikacje i poprawiać ją na bieżąco ;d ale to wszystko co się dzieje to powinna być beta. Powinno być zapowiedziane, że konta usuwane w listopadzie i elo
- 1
@SuperGosciu: no przekonamy się:) na razie sytuacja ciekawa, obserwuję i trzymam kciuki za Niantic - chyba pierwszy raz w życiu po tej stronie barykady :D
@k0ktajlmol: Miała potencjał. Wypuścili wybrakowany produkt, nie spodziewali się chyba aż takiego zainteresowania i zamiast go wykorzystać to opanowały go boty, hype mija i jest to naprawdę zauważalne. Mała szansa, że nawet po wprowadzeniu walk, wymiany i zbanowania botów gracze powrócą i znowu wszędzie będą o tym gadać. Trochę się przeceniają, sądząc że gracz w dzisiejszych czasach będzie czekał miesiącami na doprowadzenie gry do poziomu jaki powinien być od samego
- 4
@k0ktajlmol: oczywiście im większy hype tym szybciej minie, ale masz rację ta gra ma potencjał. Po pierwsze - dla takich jak Ty - którzy pokemony znają i lubią, po drugie dla takich jak ja - bo to nie jest zwykła gra, tylko "dodatek" do roweru, spacerów.
Ci którzy chcą bawią się przy tym świetnie (po prostu grają dla zbierania pokemonów a nie odbijania gymów). Tak jak ja i moja córka.
Ci którzy chcą bawią się przy tym świetnie (po prostu grają dla zbierania pokemonów a nie odbijania gymów). Tak jak ja i moja córka.
16
Pokemon GO a rozszerzona rzeczywistość

A co powiecie na to aby zamiast statycznych pokemonów w danym miejscu mogły one normalnie jak zwierzęta się poruszać/przemieszczać? Krótkie demo pokazowe z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistość (AR).
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@boa_dupczyciel: daję 1 jak ma najlepszy atak w porządku fast/charge
- 0
@boa_dupczyciel: za dobre?:) chyba zartujesz. Gram od 2 tygodni, codziennie robie kilka km. Dopiero po osiagnieciu 20 lvl robilem ewolucje. Moge je jeszcze sporo dokoksowac.
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hajak: Czo temu Vaporeonu się stało z łapami? D:
- 1
Zarejestrowałem się dobrych parę godzin temu i nadal czekam na e-maila autoryzującego...
Bez potwierdzenia adresu e-mail nie można grać.
To jest żart!? Tylko 3 (słownie: trzy) skrzynki odbiorcze wspierają? To ja na WP sobie poczekam...
#pokemon
Bez potwierdzenia adresu e-mail nie można grać.
To jest żart!? Tylko 3 (słownie: trzy) skrzynki odbiorcze wspierają? To ja na WP sobie poczekam...
#pokemon
O dwóch takich co wybierają się pieszo przez europejskie stolice... z #pokemongo!
To ciekawe, że takie miasto jak #barnsley ściąga do siebie różnych dziwnych ludzi. Tutaj artykuł w gazecie Barnsley Chronicles o moich znajomych którzy postanowili wybrać się na dość niecodzienną wycieczkę.
Tutaj wydarzenie w którym możecie wesprzeć podróżników:
To ciekawe, że takie miasto jak #barnsley ściąga do siebie różnych dziwnych ludzi. Tutaj artykuł w gazecie Barnsley Chronicles o moich znajomych którzy postanowili wybrać się na dość niecodzienną wycieczkę.
Tutaj wydarzenie w którym możecie wesprzeć podróżników:
źródło: comment_HB5BxD1tZZbHe11mmtJKYQHEXyNZQPSc.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
http://imgur.com/a/IKARC Jeśli ktoś jest w stanie wkomponować mi tutaj Pikachu to będę bardzo wdzięczny za pomysły :) Najlepszy stanie się dziara bo wiem że mirko da rade ^^
raz kupiłem 25 gum za 5zł i niemal wszystkie się powtarzały(╯︵╰,)
najgorsza inwestycja w życiu xD
#pokemon
najgorsza inwestycja w życiu xD
#pokemon
źródło: comment_3OYdPOjCJBPk33i5LQYIncpc7xDsGCnJ.jpg
Pobierz- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wlodarmw: Z tej smiesznej historyjki wyglada tylko na to, ze Karol mial atencje i powodzenie w szkole, byl spoko, bo nawet tobie dal gameboy'a, a ty byles zwykla s---------a. Twoi rodzice mowiac "dobrze mu tak" to tez dobre pato
- 57
@glaaki: XDDDDDDD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@urotsukidoji: Ciebie to się powinno wysłać na kurs tagowania.
@urotsukidoji: Powiem tak - albo prywatnie albo usuń konto.
- 18
@GorillaType: Ukryj je w schowku, błyskawicznie nabierają wartości. Nawet programy z tym robią.
@GorillaType: Gdyby dzisiaj znowu je wypuścili, to prorucenci mieliby profit lvl over 9000
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@dlagr4czy: Poważna gazeta
- 17
Zdziwko dla pokemaniaków
http://www.repostuj.pl/main/post/pokemon-go-niespodziewales-sie
#heheszki, #pokemongo, #pokemon, #repostuj
http://www.repostuj.pl/main/post/pokemon-go-niespodziewales-sie
#heheszki, #pokemongo, #pokemon, #repostuj
@rafael-ent: Stare to jak Ash Ketchum (czyli jakieś 11 lat).
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@kedzior1916: CO TY ROBISZ MOJEMU BULBASAUROWI!?@!$?!





























#gta #pokemongo #pokemon
źródło: comment_nBIXfmbtyhTpeDUJOfpaoTpBGoepeq4q.jpg
Pobierz