@tarasino: klaser sobie zrobiłem z segregatora i koszulek na papiery. Linijką wymierzyłem i wyrysowałem miejsca na tazosy, potem lutownicą "zgrzałem" krawędzie każdej kratki i na koniec naciąłem otwór do wsuwania tazosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#pokemongo #pokemon
Inżynieria wsteczna zaowocowała nowymi botami, według posta jednej z grup o 14 został zrobiony bot, jest w zamkniętej grupie testerów i podobno jak na razie działa w 100%. Wyjdzie za 1-3 dni
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuperGosciu: @atomic77: nie oszukujmy się, wiadomo, że zaoszczędzili dużo kasy na testach i bardziej opylało się puścić aplikacje i poprawiać ją na bieżąco ;d ale to wszystko co się dzieje to powinna być beta. Powinno być zapowiedziane, że konta usuwane w listopadzie i elo
  • Odpowiedz
@k0ktajlmol: Miała potencjał. Wypuścili wybrakowany produkt, nie spodziewali się chyba aż takiego zainteresowania i zamiast go wykorzystać to opanowały go boty, hype mija i jest to naprawdę zauważalne. Mała szansa, że nawet po wprowadzeniu walk, wymiany i zbanowania botów gracze powrócą i znowu wszędzie będą o tym gadać. Trochę się przeceniają, sądząc że gracz w dzisiejszych czasach będzie czekał miesiącami na doprowadzenie gry do poziomu jaki powinien być od samego
  • Odpowiedz
@k0ktajlmol: oczywiście im większy hype tym szybciej minie, ale masz rację ta gra ma potencjał. Po pierwsze - dla takich jak Ty - którzy pokemony znają i lubią, po drugie dla takich jak ja - bo to nie jest zwykła gra, tylko "dodatek" do roweru, spacerów.
Ci którzy chcą bawią się przy tym świetnie (po prostu grają dla zbierania pokemonów a nie odbijania gymów). Tak jak ja i moja córka.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafax011: Czytałem, że jest trudna. Farmę jeszcze mogę przeboleć, ale odbije się pewnie od tempa. Jakiś czas temu grałem w FireRed na emulatorze i bardzo dużo przyspieszałem.
  • Odpowiedz
  • 31
O dwóch takich co wybierają się pieszo przez europejskie stolice... z #pokemongo!

To ciekawe, że takie miasto jak #barnsley ściąga do siebie różnych dziwnych ludzi. Tutaj artykuł w gazecie Barnsley Chronicles o moich znajomych którzy postanowili wybrać się na dość niecodzienną wycieczkę.

Tutaj wydarzenie w którym możecie wesprzeć podróżników:
sorek - O dwóch takich co wybierają się pieszo przez europejskie stolice... z #pokemo...

źródło: comment_HB5BxD1tZZbHe11mmtJKYQHEXyNZQPSc.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wlodarmw: Z tej smiesznej historyjki wyglada tylko na to, ze Karol mial atencje i powodzenie w szkole, byl spoko, bo nawet tobie dal gameboy'a, a ty byles zwykla s---------a. Twoi rodzice mowiac "dobrze mu tak" to tez dobre pato
  • Odpowiedz