• 12
Dawno już tak nie czekałem na żadne Pokemony jak na te, które wychodzą w listopadzie. No i to demo za 2 tygodnie!
#3ds #pokemon
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki zamówiłem sobię 3ds z pokemonami y, jestem taki podjarany jak gdy byłem mały i dostałem ps2,a potem jak sam kupiłem x360 ʕʔ () #konsole #nintendo #pokemon
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#3ds #pokemon przeglądając #xkom natrafiłem na dość fajny zestaw. Zwykły, biały 3DS z Zeldą Between Worlds i Pokemonami Y w zestawie za 499zł. Jako, że i tak większość kupowała 3DSy do poków to zestaw wydaje się spoko cenowo, bo poki to 100/150/179zł, Zelda 50-99zł.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, kto z was pamięta taką stronkę Świat Gier Anime autorstwa CIN25, z zamierzchłych czasów internetu (ok. 2001-2003)? Dzięki tej stronce wkręciłem się w emulacje, Pokemony, gry Dragon Balla (Mugen!). Odpalało się modem i z prędkością około kilobajta na sekunde pobierało Pokemon Crystal ( ͡° ͜ʖ ͡°). Później niestety stronka upadła i można było kupić jej kopię na CD. Miałem takową, lecz niestety mi zaginęła. Do dziś wspominam
G.....l - Mireczki, kto z was pamięta taką stronkę Świat Gier Anime autorstwa CIN25, ...

źródło: comment_ggWyeyRrHSQMN19HayHLEuyHaX5v13Qh.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gokufanpl: pamiętam jak śmigałem z dyskietkami do kafejki internetowej i dzieliłem pobrane pliki na części po 1,44MB. Gościu z kafejki podzielił się ze mną wiedzą, że 1MB to 1024KB, dzięki czemu wiedziałem, że mniejsze SNES-owe gierki zmieszczą się w całości na jednej dyskietce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dragon Ball Z - Super Saiyan Densetsu, o matko, to były czasy.
  • Odpowiedz
@konrafal: Gra absolutnie miodna w każdym calu. Nie zamieniłbym dzieciństwa z tymi tytułami na nic innego :)
Moim marzeniem jest kiedyś posiadać te wszystkie gry dzieciństwa w oryginale, i poprzechodzić je raz jeszcze.
  • Odpowiedz
#pokemon

Jak może niektórzy wiedzą, ma wyjść VII generacja a wraz z nią, pokemony, których typ zależy od wariantu. Tak więc mamy lodowego Vulpixa, Marowaka typu mrok-ogien (który swoją drogą wygląda nieźle) i to... ( )

Link do reszty http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Regional_variant
Narkan - #pokemon

Jak może niektórzy wiedzą, ma wyjść VII generacja a wraz z nią, ...

źródło: comment_EWtZ1OoGWz7kATDaNiofhovSZfZUeLKP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach