• 2
Nowe pokemony są tak słabe, że to az tragedia. Poziom trudności to jakaś porażka, animacje mam nadzieję, że poprawia, ale gra będzie w większości przegadana i tyle. No chyba, że target to guwniaki 11lvl to wporzo. Przeszedłem demo i jestem zniesmaczony. #3ds #pokemon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MeShyEight: @monochromatycznie: ale przeciez jak ma 3dsa, to kazda cześc moze ograc - albo z eshopu, albo rimejki na ds/3ds itd. Najlepsza konsola do pokemonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A te gry nie są ze sobą jakos fabularnie powiazane, graj jak Ci wygodnie. Ja np uparlem sie zeby przejsc je chronologicznie i przez to ciągle powyzej 3 generacji nie ruszylem jeszcze nie wiem czemu
  • Odpowiedz
@monochromatycznie: generacja II - heart gold/soul silver, na nds - ile to flashcart kupic - taka rada wiele sie nie rozni od piracenia na androidzie - a wygoda lepsza tutaj. A generacja III - alpha sapphire/omega ruby - natywnie na 3ds. Nikt nie mowi zeby grał w najstarsze wydania, rimejki bardzo spoko
  • Odpowiedz
digtrio użył dig na mojego nidokinga i był to atak superefektywny ale jak to możliwe skoro nidoking to pokemon ziemny to jakiś Bug? Gram w red na #3ds

#pokemon
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sumand: Drogi kolego podatności na typy się wymnażają. Ziemia vs Trucizna = x2 Ziemia vs Ziemia = x1 x2 * x1 = x2
Gdyby Nidoking był trucizna skała to dostałby obrażenia x4
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki podawajcie swoje friend cody, czas na safari ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój to :0791-6021-7291 #pokemon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach