Gdybym chciał zagrać we wszystkie części Pokemon na jednej maszynce (zakładam że nie ma różnicy czy zagram w red czy firered, albo silver czy soulssilver), to jaką maszynkę najlepiej kupić? Na n3ds wszystko dostane?

#pokemon #nintendo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hayenz: Z eshopu kupujesz i ściągasz yellow/red/blue, 2 generacji to remaki tylko heartgold albo soulsilver, 3 generecji to remaki alpha sapphire albo omega ruby
  • Odpowiedz
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach