#pokemon
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
Jak Slowbro zmieniał się na przestrzeni lat

Film na temat Slowbro od strony competitive.
z- 0
- #
- #
- #
- #
Ten uczuć, gdy znajomi się zaręczają itd. a ty w tym czasie zastanawiasz się jakiego pokemona użyć w następnej walce (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pokemon
#pokemon
źródło: comment_O6yZl264v2avDs2VKYEdIbJFuzWXFKp3.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
konto usunięte via iOS
- 1
konto usunięte via iOS
- 2
@TomgTp: ok, za 1h-1,5 jest Oki, bo trochę pije dziś :P
Pokepoprawnosc w #pokemon Sun...
Ogarnąłem że jeszcze nie złapałem Necrozmy więc chciałem nadrobić. Wywaliłem na tą legendę 21 ultraballi, potem ze 20 greatballi, kilka timerballi i w końcu złapał się w zwykłego pokeballa... A poprawność o której pisałem w pierwszym zdaniu w pierwszym komentarzu
Ogarnąłem że jeszcze nie złapałem Necrozmy więc chciałem nadrobić. Wywaliłem na tą legendę 21 ultraballi, potem ze 20 greatballi, kilka timerballi i w końcu złapał się w zwykłego pokeballa... A poprawność o której pisałem w pierwszym zdaniu w pierwszym komentarzu
źródło: comment_A8cnZ5kWs2T1x0jr9wWS2KDGeavaBvSo.jpg
Pobierz@gumis112211: Panie, co to za platforma.
@Chyukyank: 3ds
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 1
@Kirbii: google -> reddit pokemon trade -> https://www.reddit.com/r/pokemontrades/
@Kirbii: Masz zablokowane PW, napisz mi swój FC. Mam trochę pokemonów w Sun, ale w OR dopiero zaczynam dzisiaj.
http://www.ign.com/articles/2017/10/19/ultra-sun-and-ultra-moon-will-be-the-last-pokemon-rpgs-for-3ds
Jak na osobę która kupiła konsolę głównie dla pokemonów i której zostały de facto tylko SM/USUM do ogrania przyznam, że jestem zawiedziony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nintendo #pokemon #3ds
Jak na osobę która kupiła konsolę głównie dla pokemonów i której zostały de facto tylko SM/USUM do ogrania przyznam, że jestem zawiedziony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nintendo #pokemon #3ds
- 3
Drogie Mirki i Mirabelki, jadę jutro kupić n2dsxl i zastanawiam się jaką grę na początek wziąć. Sentyment ciągnie mnie strasznie do pokemonów, ale są 3 części i nie wiem w sumie którą wybrać. Pokemony X i moon to dwa regiony których jeszcze nie ogrywałem nigdy, a do OR ciągnie mnie bo pokemon emerald i ruby były moimi ulubionymi częściami ;_;
Może są jeszcze jakieś lepsze tytuły na start z którą spędziłbym dosyć
Może są jeszcze jakieś lepsze tytuły na start z którą spędziłbym dosyć
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@MiltonSquire:
1. Łapię tylko jednego i pierwszego pokemona w kazdej lokacji
2. Jak pokemon zdechnie to wylatuje
3. Jak przegram walkę to przegrywam grę
4. Nie ma leczenia w trakcie walki ani używania przedmiotów typu X Attack
5. Expie tylko przy okazji jak mnie po drodze zaatakuje jakiś pokemon to go ubijam, ale nie robię czegoś takiego, że przed walką w gymie siedzę w trawie i się kręcę. (Mam obrzydzenie po tym jak
1. Łapię tylko jednego i pierwszego pokemona w kazdej lokacji
2. Jak pokemon zdechnie to wylatuje
3. Jak przegram walkę to przegrywam grę
4. Nie ma leczenia w trakcie walki ani używania przedmiotów typu X Attack
5. Expie tylko przy okazji jak mnie po drodze zaatakuje jakiś pokemon to go ubijam, ale nie robię czegoś takiego, że przed walką w gymie siedzę w trawie i się kręcę. (Mam obrzydzenie po tym jak
- 2
@MiltonSquire: aha no i imiona zawsze daję. W sumie nawet nie ja tylko kumple xd
Czemu tak długo zwlekałam ze zrobieniem tej czapki? (。◕‿‿◕。) W każdym razie lepiej późno niż wcale i Magikarp dołącza do rozrastającej się kolekcji z #szydlomaniaczka :)
#chwalesie #pokemon #pokemongo #szydelkowanie #rekodzielo
#chwalesie #pokemon #pokemongo #szydelkowanie #rekodzielo
źródło: comment_Hw3eR5Q4HoTikppDgJDU7ldawK85utb2.jpg
Pobierz- 8
@KoriManiaczka: Jeszcze Gible :)
źródło: comment_wbCYjBvnoUGM0JpyB4CqPb760ij7dlXL.gif
Pobierz- 24
@Pippo i Victreebell :D
źródło: comment_qDlTWuDwNe85LIpYMgdwtA7gUe5LzSkn.jpg
Pobierz9
Rysownik zmienił pokemony w naprawdę przerażające potwory

Rysownik zmienił pokemony w naprawdę przerażające potwory.
z- 0
- #
- #
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MiltonSquire: Pierwszy raz gram w tą wersję. Tworzę drużynę marzeń i mam jako startera swojego nerda lasu (czyli Sowę), drugim moim najlepszym jest Golduck i na końcu Arcanine. Reszta to już różne wariacje elektrycznych, walczących i tym podobnych.
@Hanyu: dzięki !!! Bedzie dzisiaj grane
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@ventillo jak chcesz wystawić na Allegro to przed zrobieniem zdjęcia przeczyść te Silvery, zyskasz jakieś 15% wartości ;)
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pokemon
Ostatnio co nieco wspominałem o owej grze więc wrzucam wam link do oficjalnej strony fanowskiej produkcji Pokemon Tabletop United. Polecam nawet zielonym w RPG wymagana tylko dobra znajomość nagielskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://pokemontabletop.com
W komplecie są jeszcze dodatki rozszerzające grę o fantasy i cyberpunk.
Ostatnio co nieco wspominałem o owej grze więc wrzucam wam link do oficjalnej strony fanowskiej produkcji Pokemon Tabletop United. Polecam nawet zielonym w RPG wymagana tylko dobra znajomość nagielskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://pokemontabletop.com
W komplecie są jeszcze dodatki rozszerzające grę o fantasy i cyberpunk.
źródło: comment_e1UpazsOn7o3aCcilzCL0ofIQAaNZQJ1.jpg
Pobierz




















#gry #pokemon #nintendo