mirki polećcie prosty, pancerny telefon bez zbędnych bajerów. wiecie, taki żeby można nim było gwoździa wbić i bigos zamieszać. zależy mi na jak najbardziej pojemnej baterii (5000 mAh i więcej), dokładnym gpsie (mieszkam na końcu świata), obsłudze map i podstawowych aplikacji. na razie biorę pod uwagę HAMMER Explorer

/zdjęcie pana co mi pomaga przy rzeczonym bigosie dla uwagi/

#telefony #smartfon #hammer #myphone #pancerniaki
osteoporoza - mirki polećcie prosty, pancerny telefon bez zbędnych bajerów. wiecie, t...

źródło: comment_1602686019rkl7R2O79i6J0LkxfMPtBe.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1950M: Niestety psy i polacy "lubią" https://echodnia.eu/swietokrzyskie/przetopil-psy-na-smalec/ar/8255864
I to wcale nie jest pojedynczy przypadek, a ten smalec był wykorzystywany w bardzo dużej skali jak na taki wypizdów. Sam znam osoby, które się chwaliły, że podawały to swoim dzieciom jak były chore ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Btw taka ciekawostka, o której słyszałem ostatnio od chińskiego vloggera. Spożywanie psów w Chinach staje się zabronione, a za to w
  • Odpowiedz
Hej Miraski, wczoraj poznałam wszystkie nasze otozowe psiaki i okazało się, że kawaler ze zdjęć jest jedynym naszym psiakiem, który nie ma żadnych deklaracji płatności za hotelik. Czy ktoś chciałby się zadeklarować do comiesięcznych wpłat za Feliksa? Może to być nawet deklaracja 10zł. A za hotelik za dobę płacimy 40zł, a Feliks w hoteliku jest już baaaardzo długo (,)
Ewentualnie jak ktoś chce jednorazowo wspomóc, to wpłat można
cytmirka - Hej Miraski, wczoraj poznałam wszystkie nasze otozowe psiaki i okazało się...

źródło: comment_1602505611cjpDlOcnMO023RuQtvGpN0.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Gej: No tylko co innego jak trzymasz 50 takich piesków w domu, nikt za darmo by w życiu nie utrzymał. Niektóre pieski jedzą za pięciu, nasz Winter ma problemu zdrowotne, trzeba ciagle go leczyć... To się tak łatwo mówi ale super ze są hoteliki i ktoś te pieski przyjmuje i z nimi pracuje
  • Odpowiedz
Byłam dzisiaj pierwszy raz w hoteliku dla piesków, gdzie na około 50 psów naszych otozowych jest 6. Ten Pan na zdjęciu to Winter. Największy przytulak ze wszystkich. Jak widać ma krzywy zgryz, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia części szczęki (miał guza). Chłopaczyna się ślini, ale nie ma problemów z jedzeniem. Będę szukać mu domku :( #pokazpsa #zalesie #otoz
cytmirka - Byłam dzisiaj pierwszy raz w hoteliku dla piesków, gdzie na około 50 psów ...

źródło: comment_1602435916QcmcOVqKsEcQGIod0sguKT.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@tomasz-terlecki: Już dosyć długo jest w hoteliku, ostatnio ktoś się po niego zgłosił ale nie przyjechał i urwał kontakt. Raczej niełatwo będzie znaleźć mu dom ze wzgledu na ślinienie, problemy które to wywołuje (kapie mu na łapki i śmierdzi) i trzeba jeździć z nim na kontrole czy guz się znów nie pojawił
  • Odpowiedz