• 1
@Sansiwiera: teraz cześciej bo narzeczona zaczyna coś swojego i dużo wyjazdów jest - a ze jeszcze bez prawka to trochę pomagam podrzucając :) psa w domu na 16h samego zostawiać trochę słabo
  • Odpowiedz
Już nigdy więcej nie zamówię nic na fera. Skusiły mnie niskie ceny i szeroki asortyment.
Zamówienie złożone w zeszły wtorek. Dopiero dzisiaj dostałam info że paczka spakowana i czeka na kuriera (przyjdzie do 24h) no i paczka dotrze od momentu zabrania paczki do 48h (°° a niech was pies.
Moja Abi nigdy u was nic nie kupi ʕʔ
S.....e - Już nigdy więcej nie zamówię nic na fera. Skusiły mnie niskie ceny i szerok...

źródło: comment_1601886161Y4GMhLWROvDFRVjhhmdjtT.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Silent_Mouse: też miałam raz nieprzyjemności z tym sklepem... karma nam się kończyła, więc na spokojnie zamówiłam wcześniej (Poniedziałek), w Środę trochę spina, bo dalej nic nie ma, ale na spokojnie - karmy starczy do Piątku.. w Czwartek dalej nic, dzwonię: spokojnie, dziś już zostanie nadana paczka, dojdzie w Piątek. W Piątek dostaję email: przepraszamy, ale musimy anulować zamówienie z powodu braku na stanie. DA BUM TSSS... (°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r__k: z mojego to taki owczarek kupiony za czekoladę od znajomego, kuzyna mojego ojca :p

Ale klatka na wymiar też nie jest złym pomysłem. Chce najpierw zobaczyć te transporterki. Marzy mi się zamontować je tak coby Siusiak widział wszystko przez przednią szybę, ale zobaczymy jak się to da rozwiązać
KornixPL - @r__k: z mojego to taki owczarek kupiony za czekoladę od znajomego, kuzyna...

źródło: comment_1601799073QXEs4m3RAatQCY5Qqct3yi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz