Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 0
@vasjabajc: tu nie ma kiełasa
@hniedziela546: jest obecny duchem
konto usunięte via iOS
- 0
@100-TVarzyGrzybiarzy: R u c h a n i e adam malysz
W pustym pokoju, uwiędłe kwiaty,
W fotelu siedzi jołop wąsaty.
A zegar tyka, bo czas umyka,
Z każdym browarem jołop zanika.
I co tak siedzisz, knurze opasły?
W fotelu siedzi jołop wąsaty.
A zegar tyka, bo czas umyka,
Z każdym browarem jołop zanika.
I co tak siedzisz, knurze opasły?
konto usunięte via Android
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@JamnikWallenrod To teraz sierściuchy w necie siedzicie?
@Szredegenge: był tu taki jeden co pisał wiersze i chodził po lesie. I już go nie ma.
- 0
@hniedziela546: o tak, dla mnie top 3 na pewno.
otom przybyłym tu posłaniec wśrod spraw bezwładnej krzątaniny ujrzałem nagle złudny taniec, teraz ja, nie ja, byt w niebycie zdziwiony wlasnym niedoznaniem stoje i widze wlasne zycie... i nie wiem świętym żem czy draniem
#poezja
#poezja
0
Wiersz: Chcę

No więc w popularnym katolickim tygodnikuCzytam, że jednym z największychChrześcijańskich poetów ostatnichStu kilkudziesięciu lat podobno byłDystansujący się od chrześcijaństwaRainer Maria Rilke.…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#wiersze #poezja #literatura
Tak się składa, że jutro czeka mnie plombowanie.
**|| Stanisław Barańczak, Już wkrótce ||**
Już wkrótce wezmę się za siebie, wezmę
Tak się składa, że jutro czeka mnie plombowanie.
**|| Stanisław Barańczak, Już wkrótce ||**
Już wkrótce wezmę się za siebie, wezmę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
144/ꝏ
Włodzimierz Perzyński - Sąd
Chciałbym widzieć ten dzień, w którym umrze świat,
gdy ziemia, martwa bryła lodu, spadnie na słońce,
Włodzimierz Perzyński - Sąd
Chciałbym widzieć ten dzień, w którym umrze świat,
gdy ziemia, martwa bryła lodu, spadnie na słońce,
źródło: comment_1608480805l44nMAzP8C3FXIJ1hdXgEh.jpg
Pobierz- 0
Wołam: @natanyaach @Velixowski @H4v3n @hejk4 @catxdealer @NieMaProblemuKolego @Cybek-Marian @dizzydom @lyst99 @BolecFabryka @Kolczaneiro @matkaPewnegoMirka @Mikstolar @TenTypZez @Oddzial_zakazny @karuzelpl @malepupu @krol_elfow @Abstrakt @Glupiii @Postuje-piosenki-od-20-lat @luukasek @gdziemieztym @abaac @Dej_mi
- 4
Kiedyś to było...
Piwnica pod Baranami - Dezyderata
Dezyderata
#muzyka #polskamuzyka #piwnicapodbaranami #poezja
Piwnica pod Baranami - Dezyderata
Dezyderata
#muzyka #polskamuzyka #piwnicapodbaranami #poezja
- 2
@bombynaknurow Dobry początek. Ja sobie robię sentymentalną podróż po Krakowie I starej muzyce. Cały życie mieszkałam tam I obojętne było mi to miasto i jego dziedzictwo i bach.... Łódź...
jednak odpuszczę, aż tak stary nie jestem:D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
143/ꝏ
Pierre de Ronsard - Sonet VIII [Wstań, pieszczotko, wstań z łoża!] (tłum. Jan Mieczysławski)
Wstań, pieszczotko, wstań z łoża! bardzoś mi leniwa:
Wesoła pieśń skowronka już w niebo się wzbiła
Pierre de Ronsard - Sonet VIII [Wstań, pieszczotko, wstań z łoża!] (tłum. Jan Mieczysławski)
Wstań, pieszczotko, wstań z łoża! bardzoś mi leniwa:
Wesoła pieśń skowronka już w niebo się wzbiła
źródło: comment_1608387398NDHAz4FRoMeOKoMZOPLlwb.jpg
Pobierz- 0
Wołam: @natanyaach @Velixowski @H4v3n @hejk4 @catxdealer @NieMaProblemuKolego @Cybek-Marian @dizzydom @lyst99 @BolecFabryka @Kolczaneiro @matkaPewnegoMirka @Mikstolar @TenTypZez @Oddzial_zakazny @karuzelpl @malepupu @krol_elfow @Abstrakt @Glupiii @Postuje-piosenki-od-20-lat @luukasek @gdziemieztym @abaac @Dej_mi
Z cyklu "Wykopowe poezje"
Sergiusz Jesienin - "Los włóczęgi"
https://voca.ro/16tP68BVWxvR
#audiowpis #poezja
Sergiusz Jesienin - "Los włóczęgi"
https://voca.ro/16tP68BVWxvR
#audiowpis #poezja
@Blezio2: a powinien
142/ꝏ
Władysław Orkan - Zadumanemu nad otchłanią...
Zadumanemu nad wieczności mrokiem,
Pochylonemu nad otchłanią czarną,
Władysław Orkan - Zadumanemu nad otchłanią...
Zadumanemu nad wieczności mrokiem,
Pochylonemu nad otchłanią czarną,
źródło: comment_1608314228TNIbvukUKB62MoJdFUkERS.jpg
Pobierz- 1
Wołam: @natanyaach @Velixowski @H4v3n @hejk4 @catxdealer @NieMaProblemuKolego @Cybek-Marian @dizzydom @lyst99 @BolecFabryka @Kolczaneiro @matkaPewnegoMirka @Mikstolar @TenTypZez @Oddzial_zakazny @karuzelpl @malepupu @krol_elfow @Abstrakt @Glupiii @Postuje-piosenki-od-20-lat @luukasek @gdziemieztym @abaac
@0twierac2: dodasz mnie do wołania?















#lso #cmaz #rap #poezja