#remontujzwykopem #remont #diy #podloga
Mireczki czy wykładzina pcv klejona na taśmę dwustronną do podłogi będzie ok czy jednak trzeba iść w klej? Czytam że robi się taśmą i w sumie było by mniej babrania ale jakoś nie wierzę że przy takich odstępach między paskami taśmy jak zalecają nie będzie się nic ruszało marszczyło itd. Jakie macie doświadczenia?
Mireczki czy wykładzina pcv klejona na taśmę dwustronną do podłogi będzie ok czy jednak trzeba iść w klej? Czytam że robi się taśmą i w sumie było by mniej babrania ale jakoś nie wierzę że przy takich odstępach między paskami taśmy jak zalecają nie będzie się nic ruszało marszczyło itd. Jakie macie doświadczenia?
































#remontujzwykopem #panelepodlogowe #wykonczenia #podloga
źródło: Zrzut ekranu 2025-07-1 o 17.00.01
Pobierz