Wpis z mikrobloga

Mireczki, w przyszłym miesiącu kończy mi się umowa w #play . Nie mają mi do zaoferowania nic, co by mnie skłoniło do pozostania, dlatego proszę Was o radę: do jakiej #siecikomorkowe powinienem się przenieść? Zależy mi na:
- ofercie na kartę/niskim abonamencie z możliwością łatwego wypowiedzenia
- nielimitowanych rozmowach i SMS-ach do wszystkich (w tym na stacjonarne. Pamiętam że swego czasu właśnie w Play miałem nielimitowane połączenia do wszystkich, poza stacjonarnymi właśnie - chyba że dokupiłem sobie pakiet...)
- LTE min 10 GB, po wykorzystaniu zwalniającym do jakichś używalnych prędkości

Co byście polecili? Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki.
#njumobile #plus #orange #tmobile #telefony #gsm
  • 14
@Wawilen_Tatarski: okolo rok temu tez wychodziłem z Playa, przeszedlem akurat do Orange, place co miesiac 26zł za 30 dni rozmow i sms bez limitow,oraz 25GB neta, a z kazdym doladowaniem dostaje 1GB wiecej, wiec w tym miesiacu juz ponad 35GB na miesiac do wykorzystania.
@Wawilen_Tatarski
Sam jestem w trakcie wypowiadania umowy w Play i przechodzenia do Orange Free.
Za wykupienie pakietu za 25 zł masz no limit kom/stacj., SMS (MMS płatny 0.40 gr) i 15 GB internetu. Jeśli aktywujesz ten pakiet jako cykliczny co miesiąc będziesz dostawał 1 GB więcej tzn. 15+1, 15+2 itd. co więcej jeśli co miesiąc zasilisz konto kwota 25 zł (a musisz to zrobić żeby mieć środki na pakiet o którym wspomniałem
@Wawilen_Tatarski: Witam. Zachęcam do skorzystania z Plush ABO za 25 złotych miesięcznie w dwuletniej umowie. W ramach abonamentu bez dodatkowych opłat mógłbyś wykonywać połączenia głosowe oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci. W ofercie dostępne jest 15 GB Internetu oraz trzymiesięczny bezpłatny pakiet wideo. Po wspomnianym okresie limit na YouTube to 10 GB na 30 dni. Przeglądanie aplikacji Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp nie pobiera transferu danych z promocji. W