Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, kończy mi się umowa z orange ( pakiet orange love). Zmieniam dostawcę internetu, przechodzę na światłowód. Jedynym problemem jest internet mobilny, do tej pory miałem 5 GB i około 4 GB w roamingu miesięcznie do wykorzystania, zazwyczaj włączał mi lejek przed końcem miesiąca. Polecacie jakąś konkretną ofertę na katę bez żadnych umów itp. Spokojnie wystarczy mi te 10 GB na miesiąc. trochę się porozglądałem i często polecacie Vikingów, ale nie mają żadnych tańszych pakietów i z mniejszą ilością GB. Zależy mi również na roamingu UE. Z ciekawości co się stało z ofertą Orange Free, czyżby została zastąpiona droższą ofertą Orange Flex?

#prepaid #lycamobile #play #plus #orange #tmobile #mobilevikings #a2mobile #plush #virginmobile
  • 3
@play_polska skontrolujcie ten internet mobilny bo w Małopolsce jest nie do użytku! Nie wiem czy anteny się Wam popsuły czy te plotki które czytałem to prawda ale do tego stopnia nie da się używać neta że musiałem drugą kartę z T-Mobile dokupić żeby mieć internet w telefonie... Miesiąc w miesiąc mi przepada 7gb od Was bo się strony nawet otworzyć nie chcą...

@Uzytkownikxxx a do OPa: polecam T-Mobile. Moim zdaniem mają teraz