Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@Lana: jak pracujesz przez agencje to to jest wyzysk co najwyżej
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: parskłam. Ciężko się nie zgodzić
@pan_filutek: Tu jest twój osobisty numer konta (nazywa się mikrorachunek podatkowy) do wpłacania PIT
https://www.podatki.gov.pl/generator-mikrorachunku-podatkowego
https://www.podatki.gov.pl/generator-mikrorachunku-podatkowego
konto usunięte via Android
- 1
Ech, przez kwarantanny pewnie opóźni mi się zwrot podatku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koronawirus #pit #problemypierwszegoswiata
#koronawirus #pit #problemypierwszegoswiata
- 1
@mas-mas: Ciekawe czy im sie coś nie podupiło z tym systemem. Złożyłem pit 15.02 zaraz z rana. W mojej rodzinie czy znajomi złożyli też online do tego samego urzędu. Ale dwa dni i tydzień późnej i wszyscy już dostali dawno zwrot, ja nie.
- 1
@Inszallah: u mnie to samo. Kobita juz dostala zwrocik, a ja nie. Rozliczane tego samego dnia. Dzwoniłem do US, ale jakis dramat przez korona nie mozna sie nic dowiedziec. Niby z laski swojej powiedziala w koncu, ze jeszcze nie wyplacona zostala nadplata i mam dowiadywac sie po 1 kwietnia, ale podejrzewam, że to raczej tak na odczepnego
- 0
@BuzieWidze: wyślą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@potrzebie: "I o to chodzi. To mi się podoba". Numer miałem wpisany w formacie IBAN - czyli PL i 26 cyfr, ale zrąbałem wpisując SWIFT. Jesteś moim guru. Pozdrawiam :-) Jak ja się odwdzięczę ....
- 0
Nie czaje pewnej rzeczy przy rozliczaniu pit, wspomoże ktoś? Chodzi o pit dla mlodych, 2x zlecenie i uop a cos mi sie nadplata nie zgadza i nie potrafie dojsc dlaczego.
#finanse #pit #ksiegowosc #podatki
#finanse #pit #ksiegowosc #podatki
@Miglancu: 1. może masz kwotę netto na umowie?
2. moze mimo nie złożonego oświadczenia i tak twój pracodawca Ci to wypłacał co miesiąc? nie dostawałeś od lipca większej wypłaty?
opisz dokładniej sytuację jak chcesz pomocy bo tak to wróżenie z fusów
2. moze mimo nie złożonego oświadczenia i tak twój pracodawca Ci to wypłacał co miesiąc? nie dostawałeś od lipca większej wypłaty?
opisz dokładniej sytuację jak chcesz pomocy bo tak to wróżenie z fusów
- 0
@Akke: 1. Nie, 2. Nie. Jak jiz to od sierpnia, ale od czerwca do wrzesnia moja wyplata byla co do grosza taka sama. Wiecej moge jedynie cyframi sypać.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Ja dalej czekam od 15.02 tragedia.
#pit
#pit
- 0
Ktoś wie co jest z #pit? chcę rozliczyć go jako #epit z małżonką... podaje poprawne dane, poprawne kwoty za 2018 i 2019 i za każdym razem:
#urzadskarbowy #podatek #kiciochpyta
Błędne dane małżonka. Sprawdź dane, które wpisujesz i spróbuj ponownie. UWAGA: Jeśli 3 razy podasz nieprawidłowe dane małżonka, to ze względów bezpieczeństwa dostęp do tych danych zostanie dzisiaj zablokowany. Spróbuj ponownie.
#urzadskarbowy #podatek #kiciochpyta
@Kalamarapaksa: Obojętnie jak podzielicie między siebie ulgę na dzieci.
- 1
@Sochu: cześć. Przeciążenie profilu zaufanego. Z tydzień to trwało...
- 2
@Bromatologia: da się wydrukować bo drukowałem, na 99% jest opcja pobrania
- 1
- 0
Ja dalej czekam na zwrot od 15.02
#pit
#pit
Czołem miruny :)
Jak przeliczyć ilość oddanej krwi i jej składników na kwotę którą mogę sobie odliczyć w pit? Szukam sposobów jak sobie zmniejszyć kwotę do zapłaty, bo wyszło kosmicznie dużo :(
#pit #podatki #krwiodawstwo
Jak przeliczyć ilość oddanej krwi i jej składników na kwotę którą mogę sobie odliczyć w pit? Szukam sposobów jak sobie zmniejszyć kwotę do zapłaty, bo wyszło kosmicznie dużo :(
#pit #podatki #krwiodawstwo
- 1
@lukasz93kg: Dobra, jestem chyba lama :D Bo dostałem papier z krwiodawstwa i tam mam napisane że oddałem w poprzednim roku 1,36l i wartość to 176,80zł. Tą kwotę należy wpisać przy wypełnianiu tego zeznania podatkowego?
- 0
@lukasz93kg: Tak wypełnione będzie okej?
źródło: comment_1583617828UkDbiMwHBVqFC4KbIe0VkK.jpg
PobierzZna ktos z mirkow #jezykczeski w dosc dobrym stopniu? Potrzebna mala pomoc w tlumaczeniu kilku rubryk #pit a translator srednio daje rade
#pomocy #tlumaczenie #czeski
#pomocy #tlumaczenie #czeski
@Mdx91 napisz co potrzebujesz przetłumaczyć
- 0
@mccloud: jeśli to dwa różne pit np 36/37 nadpłata a pit 38 do zapłaty to niestety osobno...
@mccloud: Rozwiązanie pierwsze. Nie robisz nic, wpłacasz 10000 zł, czekasz na zwrot 1000 zł.
Rozwiązanie drugie: pisemko do urzędu z prośbą o przeksięgowanie nadpłaty z PIT-xx na poczet należności z tytułu PIT-yy. Po czym wpłacasz różnicę. W tej kolejności.
Rozwiązanie drugie: pisemko do urzędu z prośbą o przeksięgowanie nadpłaty z PIT-xx na poczet należności z tytułu PIT-yy. Po czym wpłacasz różnicę. W tej kolejności.


















Ja zrobiłam tak, że zalogowałam się na oficjalnej rządowej stronie i tam zerknęłam na wygenerowany gotowy pit. Sprawdzilam dane z papierowym zeznaniem i wysłałam. Wyliczyło mi ulgę pod. do 26 r.ż automatycznie.
dobrze to? bo koleżanka mi powiedziała, że w przypadku ulgi powinno się jeszcze wyliczyć samemu parę rzeczy i dopiero potem wklepać na tę stronę jako