Był ktoś na tym filmie o Piłsudskim? jak wyszło? widzę że niektórzy chwalą Szyca, a więc jeśli główna rola została dobrze odegrana to można mieć nadzieję na to że wyszła co najmniej średnia produkcja, co jak na polskie standardy i tak jest niezłym wynikiem
#pilsudski #film #filmy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach