Mirki, pierwszy raz w życiu kupuję Kielecki. Bardzo się cieszę tą chwilą, dzwoniłem już do rodziców. Stary tylko coś krzyczał o jakichś Winiarach i wydziedziczeniu, a Pani Kasia z kierownictwa już otwiera szampana i strzela konfetti.
Wspaniały dzień
#chwalesie #pierwszyraz #heheszki #kielecki #winiary
Wspaniały dzień
#chwalesie #pierwszyraz #heheszki #kielecki #winiary

























#silownia #pierwszyraz #modameska
źródło: comment_1623067571oV82bJZVITiD4MhdMTxsJS.jpg
Pobierzźródło: comment_1623074353qPzH0CqdisHH1s5RZjxINr.jpg
Pobierz