To, jaka paranoja zrobiła się w mediach na temat S2 ZYBKI - ego jest zwykłą parodią dziennikarstwa. Nikt nie zginął, motocyklistów nikt się nie czepia, a tutaj temat nr 1. Zgłaszam sprzeciw i wychodząc naprzeciw opinii publicznej solidaryzuję się z S2 YBKI - m. #paranoja #polska #niepopularnaopinia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co za paranoja ;o u mnie w miescie jezeli chce sie zapisać do ortopedy trzeba czekac około 2-3 miesięcy. Mimo to jest taka zasada, ze jak przyjdzie sie około 5 rano to pierwsze 6 osob zostaje zapisanych na ten sam dzien.

Moja mama pojechała do przychodni o 4:45 i była szósta osoba.


#paranoja #sluzbazdrowia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jest z tym facebookiem? Kiedyś zrobiłem fejkowe konto a polecało mi moich znajomych do dodania, wtf jak ja tam żadnych danych nie umieszczałem? FB namierza wszystkich ludzi satelitami nasa? Znowu mi potrzeba bo gry wymagają nie wiedzieć czemu, a nie chce zapisywania siebie do tego syfu.

#spiseg #paranoja #facebook
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stone o tym nie pisze, radzi jedynie absolutnie nie dać się zaszczepić. Ale co będzie jeśli zaczną nas szczepić na siłę, a na to się zapowiada?


Nanobotów prawdopodobnie nie wyczyścisz metodą Ashkara, nie wiadomo także czy MMS je zniszczy, choć jest to możliwe i być może dlatego Unia Europejska zakazała niedawno dystrybucji tego leczącego 95% chorób specyfiku. Zakazano wiele innych substancji (z koncentratem czosnkuwłąznie) – być może są to te, które skutecznie zabijają
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy jestem sam, lubię od czasu do czasu powiedzieć na głos "wiem, że mnie podsłuchujecie".

Pewnie nikt mnie nie podsłuchuje, ale jeżeli jednak, to nie chcę aby czuli się zbyt pewnie.

#paranoja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#afera #paranoja #inea

Mirki, wymieniam telefon, jestem w inei mam abonament. Wraz ze zmianą tel. musze wymienic karte sim na micro... Jak to jest mozliwe, że ogólnopolska firma nie ma mozliwosci wymiany i w ogóle nie posiada kart micro-sim ? Może stanowić to postawe do zerwania umowy ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antros: Dodaje swoje własne konto. Przy okazji inaczej się logujesz do tej mobilnej wersji mbanku. Pierw musisz wpisać normalnie hasło, potem ustalasz swój pin i potwierdzasz na komputerze. Generalnie - z-----i tą sprawę :<
  • Odpowiedz
HaaaaAAAAAAaaa HAAAAAAAA USP ZDROWIE

Czy jesteśmy chorym społeczeństwem, bo co druga reklama to leki?

Jeśli jeszcze trochę posłucham tego zaśpiewu to rzeczywiście będę potrzebował czegoś na uspokojenie.

#reklama #tv #paranoja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach