Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polskie szkolnictwo to jedna wielka komedia. Przez cały okres edukacji uczyłem się angielskiego, jak każdy. Skończyłem szkołę i mój poziom angielskiego to może A2 ewentualnie słabe B1 xD
Jakby czarnek się wziął do roboty i zmienił zasady działania to w te ponad 10 lat spokojnie możnaby nauczyć dzieci angielskiego na poziom C1.
Tyle lat z-----------a i co, i tak wielu rzeczy nie rozumiem po angielsku. I to nie jest tak że się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diagnoza-przegryw: ja sie nauczylem jezykow po prostu grajac w gry i ogladajac kreskowki w obcych jezykach. Dostalem tez kiedys bajke, ktora rozkladalem na czynniki pierwszs z zalaczonym slowniczkiem. Jakos nikt nie ma pojecia kiedy to sie stalo, ale nagle potem wyszlo, ze przez cala edukacje szkolna sie na angielskim nudzilem. Na niemieckim trocche mniej, ale tez ladnie sie ogarnelo. Znam jeszcze troche rosyjski z cyrylica od wilka z zajacem (
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
ostatni tydzień w #p0lska, to chyba dobry czas na małe podsumowania #pgg

dzisiaj wpadły ostatnie 2 tony, miałem już w ogóle nie fedrować w tym tygodniu, ale jakoś tak siadłem dzisiaj i jak raz karlik wpadł do koszyka

a tak ogólnie od 26 maja do dzisiaj z mojego pc zamówione w sumie 42 tony ekogroszku, z czego wszystkie zamówienia oprócz jednego złożyłem sam
MarioMoneyBags - ostatni tydzień w #p0lska, to chyba dobry czas na małe podsumowania ...

źródło: comment_1665682762ftaasL1pZ3YY3TT8tn4pJy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 196
@sztafet ja tez sie juz nastawiam na to by zmienic kraj do zycia. Zaluje bo mimo wszystko nie zyje mi sie zle, kariera idzie do przodu, ale mam dosc. Chodze na wybory, gadam ze znajmomymi zeby tez chodzili , bylem na protestach i co z tego? Pis dalej rzadzi a masa ludzi dalej w nich wierzy. Mam dobre studia, prace z coraz wieksza odpowiedzialnoscia ktora wymaga coraz wiekszej wiedzy, a potem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Moja dziewczyna miala dzisiaj 3cia w ciągu miesiąca kontrolę z US w sklepie. A co najlepsze to gdy dwoje kontrolerów sprawdzało raport to weszlo dwóch kolejnych XD

"o, Halinka wy też tutaj?".

#urzadskarbowy #p0lska
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielki_nieobecny:
Zważywszy, że kontrola u przedsiębiorcy musi być zapowiedziana i można ją zacząć nie wcześniej niż po upływie 7 dni od doręczenia zawiadomienia, to coś tu w tej historyjce śmierdzi.

Tak. Są wyjątki od obowiązku zawiadamiania przedsiębiorcy o zamiarze kontroli. Na przykład gdy jest to niezbędne dla przeciwdziałania popełnieniu przestępstwa albo gdy jest uzasadnione bezpośrednim zagrożeniem życia lub zdrowia. W tym wypadku śmierdzi jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@sikalafou: amen. Odechciewa sie pytac o cokolwiek. Zastanawiam sie, skad sie biora tacy ludzie. Oczywiscie, zaraz ktos wpadnie i napisze, ze to dlatego, ze ludzie pytaja o rzeczy, ktore mozna znalezc w Google w 3 sekundy. Natomiast doszlo te internetowe rozmowy do takiego kuriozum, ze ja pytajac o cos musze stosowac jakies wymyki, usprawiedliwienia, zeby potem nie tlumaczyc sie 3 razy, dlaczego potrzebuje rzecz X albo po co mi wiedza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Mirki,

Wam też wzrosło OC o 300 procent? XD
Prawko mam od 2019, auto zarejestrowane na siebie od 2021 dokładnie 0 szkód spowodowantch przeze mnie, jedna stłuczkę gdzie kierowca był ktoś inny a sam brałem udział w dwóch kolizjach jako poszkodowany. I jak jako świeżak płaciłem 2k za oc i nnw a teraz zapłaciłem 1.5k to dlaczego do wuja jak sprawdziłem w mubi to nagle najtańsze gownoc dla mnie kosztuje 5 tys zł XD
marik669 - Mirki,

Wam też wzrosło OC o 300 procent? XD
Prawko mam od 2019, auto zare...

źródło: comment_1653455448dIPX7T6NtHecPDEOYbkrBH.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@marik669: ale jak auto na Ciebie miało stłuczkę to w Axa powinno ci w-----ć cenę w kosmos, bo oni mają taką politykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz