Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
ostatni tydzień w #p0lska, to chyba dobry czas na małe podsumowania #pgg

dzisiaj wpadły ostatnie 2 tony, miałem już w ogóle nie fedrować w tym tygodniu, ale jakoś tak siadłem dzisiaj i jak raz karlik wpadł do koszyka

a tak ogólnie od 26 maja do dzisiaj z mojego pc zamówione w sumie 42 tony ekogroszku, z czego wszystkie zamówienia oprócz jednego złożyłem sam

przed zmianami z koszykiem 25 ton karlika, 5 ton retopala, później po zmianach 3x3 tony pieklorza, tona karlika w workach i dzisiaj 2 tony karlika

jeżeli chodzi o ilość sesji na których byłem, to przed zmianami z koszykiem jakieś 80%, po zmianach coś koło 65-70%

wspaniałe to były chwile ( ͡° ͜ʖ ͡°), szczególnie jak się coś komuś zamówiło, rzadko widuje takie zadowolenie u ludzi, ale prawdę mówiąc to kupno 5 ton z transportem za 6k, to w tym roku poza pgg raczej nie wykonalne, niektórzy znajomi, czy rodzina groszem nie śmierdzą, dwójkę znajomych prawdopodobnie uratowałem przed providentem, czy innym bocianem, z tego też względu wszystko zamówiłem pro bono

mimo wszystko to jest chora sytuacja i kompletnie się nie spodziewałem tego że przez kilka miesięcy będę różnym ludziom zamawiał węgiel przez internet, a odzywali się do mnie nawet ludzie, których ostatnio widziałem jak byłem jeszcze w podstawówce, parodia, z takimi czempionami polacy przynajmniej nigdy nie będą się nudzić

jeszcze tylko podziękowania dla wszystkich pomocnych mirków, dobrze mi się tu z wami śmieszkowało i specjalne podziękowania dla jednego mirka (zawsze mi gdzieś nick ucieka) za sprawdzwegiel.pl, bardzo przydatna stronka, na pewno zaoszczędziło się dzięki niej trochę czasu, a wszystkim którzy jeszcze nie zamówili, życzę powodzenia

#pgg
MarioMoneyBags - ostatni tydzień w #p0lska, to chyba dobry czas na małe podsumowania ...

źródło: comment_1665682762ftaasL1pZ3YY3TT8tn4pJy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz