Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: tak swoją drogą, moja dalsza znajoma wzięła sobie chłopa co właśnie miał dwójkę dzieci, każe z inną. Wspólnie też dorobili się dzieciaka i po kilku latach rozeszli. Typ znalazł sobie następną i też ją zalał. Ale to musi być chad xD
  • Odpowiedz
@Ravau23: c--j nie fake, ja tam wierzę. Siostra mi opowiadała historię z pracy jak to jedna dziewczyna zdradzała swojego narzeczonego z gościem z pracy, i jak jej święte narzeczeństwo się przez to rozwaliło to zgadnij, kogo obwiniała siostra? Chłopa z pracy, bo rozkochał i zostawił xD baby są p------e i to mocno, nie ma sensu tego rozumieć.
  • Odpowiedz
  • 1
@SaintWykopek Co sądzę, nic szczególnego, czy bym się związała z takimi ludźmi? Nie.

Swoją drogą różnica jest taka, że jak baba ma dwójkę dzieci, każde z innym to najpewniej tę dwójkę wychowuje na codzień.
Za to jak facet ma dwójkę dzieci i każde z inną to nawet nie jest pewne, czy w weekendy je weźmie na pizzę. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SaintWykopek @WielkiNos
Nie żeby coś, ale na tym porównaniu wypowiadają się zupełnie inne użytkowniczki, więc na podstawie tego nie można żadnej wytknąć hipokryzji.
A kwestia oceniania jak się zachowa w takiej sytuacji kobieta / facet, cóż, mija się tz celem, chyba że wypowiadają się kobiety z które wiedzą jakby się zachowały w takiej sytuacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@SaintWykopek Ten pierwszy screen to oczywiście podwójne standardy, ale przy drugim jest nieco inaczej. Bo zakładam, że użytkowniczki rozumieją, że kobieta zajmuje się dziećmi, więc kobieta mająca dwójkę dzieci (i się nimi zajmuje) to inny sytuacja niż facet, który ma dwójkę dzieci (i w domyśle się nimi na stałe nie zajmuje).
Tak przynajmniej rozumieją ludzie i stąd różne odpowiedzi. Tego nie można przełożyć 1:1 i uznać za podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Raz zdradziła mnie jedna dziewczyna. Dowiedziałem się od wspólnej koleżanki, która pokazała mi nagranie, na którym tańczą i się obmacują nie powiem gdzie. Powiedziałem tej koleżance, że to moja była i może sobie robić co chce. Bo z momentem zdrady to automatycznie jest już ex.

Przy następnym spotkaniu z dziewczyną oznajmiłem jej, że się rozstajemy. Oczywiście standardowe teksty, że nie mam się co martwić o tego chłopaka xd Więcej
  • Odpowiedz