via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szukam samochodu w którym można wygodnie jeździć z trójką dzieci w fotelikach (ISOFIX mnie nie obchodzi) ale awaryjnie można zabrać dodatkowe 2 osoby.

Budżet maks 100 tys, wiek ~3 lata

Rzeczy które są dla mnie istotne
- 7 miejsc
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@Zgubilem_Login:

UWAGA: AKTUALNA CENA NIE OBEJMUJE SILNIKA, SKRZYNI BIEGOW ORAZ NAPEDOW. Oczywiście auto sprzedaje tylko w komplecie w cenie 64999 do negocjacji (Od razu wyjasniam-nic nie jest zdemontowane, zmiana ceny tylko ze wzgledu na badanie rynku, z ciekawosci)


zgłoszone
  • Odpowiedz
@tomek_27: problem w tym że mama jak będzie współwłaściciel to wiem że nie zgodzi się na "szybką" sprzedaż auta i musiałbym nim jeździć co najmniej 5 lat. Poza tym różnie to bywa.
  • Odpowiedz
@Renifer60 a to dlaczego? Skoro w niego sam ładujesz i za wszystko płacisz to wydaje mi się, że to tylko formalność, ale znam z autopsji, że w rodzinie równie bywa
  • Odpowiedz
Witam kolegów, na wstępie zaznaczę, że w jednej kwestii będziecie mi musieli zaufać na słowo.

Kolega szuka auta, znalazł ładne Volvo S60, troszkę puknięte z przodu, cena atrakcyjna. Auto z USA. Jako, że sam się ostatnio interesowałem tym tematem, kazałem koledze mocniej sprawdzić auto, bo "te ładne" zostają w USA, a rozwalone mocniej jadą do nas (wielkiego doświadczenia nie mam).

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-s60-2-5-b-250km-summum-cross-country-awd-4x4-moz-zam-na-drozszy-ID6zSFJD.html

Zainteresowało
Dudek89 - Witam kolegów, na wstępie zaznaczę, że w jednej kwestii będziecie mi musiel...

źródło: comment_QMIHjugHt7b2ypXWQFCCAm1uwmIbfLO0.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Dudek89: mirki mówią że aut z komisów przy wschodniej granicy się nie bierze. Ja w tym komisie miałem na oku Honde Civic. Wystawiona za 18 k lekko stuknięta, ale za radą nie jechałem oglądać. Ostatnia cena jaka była przez zniknięciem samochodu z otomoto to

  • Odpowiedz
@wachu321: R34 to tylko z Japonii, wszędzie indziej dodatkowo przepłacasz za już przehypowaną furę, te z UK jeśli jeździły, a nie stały w garażu to w większości zgnilce. Poszukaj firm, które kupują auta z japońskich aukcji, w Polsce kojarzę n.p. Stradale Classics i Bart-Cars, ale nie mogę żadnej polecić, bo nie korzystałem z ich usług.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hazardio: albo ktoś wypicowal pod sprzedaż, albo dbał.

Sprawdź ile kosztuje naprawa CITY.
Jak szukałem punta, to wiem że to droga zabawa, lepiej auto kupić bez tego bajeru.

Jedziesz na myjnie i lejesz po dachu woda. Ma szyberdach. One lubią przeciekać, być nieszczelne. Bez znaczenia jaki samochód. Często to problemy. Sprawdź czy działa i
  • Odpowiedz