Wpis z mikrobloga

Siemka mirki spod tagu #motoryzacja. Moim niespełnionym marzeniem jest #mazda RX-8. Chciałem w przyszłym roku dozbierać, jednakże obawiam się, że do końca 2019 będę musiał sobie kupić coś innego. Znalazło by się coś równie ładnego (w miarę okrągły, opływowy możliwie o sportowym wyglądzie)? Budżet to 4/5k. Do tej pory jeździłem VW Polo IV z 2003 r. Zależy mi na aucie w benzynie o podobnym komforcie jazdy (nie powiem, że te 60 kuców troszkę mało... ponad 80 by wystarczyło). Wszelkie beemki, pasaty i inne podobne odpadają (nie chodzi mi o konkretny samochód pana X z miejscowości Y tylko propozycje modeli). Wiem, że wymagania z dupy i pewnie będzie ciężko, ale warto próbować. Na madzię miałem już plany związane z malowaniem, ale jeśli coś innego by mi się spodobało, to czemu nie :D Z fartem mordki!
#auto #samochody #otomoto
  • 12
@shalisek: jak chcesz coś "fajnego" w tym budżecie to jeszcze Ford Probe II gen z 2 - litrowym silnikiem mazdy. Jeśli znajdziesz w dobrym stanie blacharskim to mechanika jest solidna, a części tanie i wiele z nich pasuje zamiennie z Mazdy 626 :)