@Kazach_z_Almaty: A najlepsze jest to że, 90% z nich należy też do sekty: "kwota wolna od podatku", a ta na Węgrzech wynosi 0.

Skąd opinia, że Węgrzy traktutją Orbana jak część Polaków Tuska?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tonyk: beka z tego znaleziska. Największy rak jaki dzisiaj zobaczyłem.

Czego to ma niby dowodzić? Gdzie masz jakiekolwiek liczby? Jaka obniżka? Jaki wzrost? Co ma do tego Korwin i jego utopijne p--------o o likwidacji wszystkiego? Ta banda debili piłująca wiplera w komentarzach pewnie nawet nie zajrzała w artykuł.
  • Odpowiedz
@Donica: Schetyna mógłby być takim polskim Orbanem. Z całego rządu ewidentnie wyróżnia się inteligencją i umiejętnością kreowania polityki pod interes polski.
  • Odpowiedz
wykop fejs

Orban: Jeśli UE narzuci nam kwoty, będziemy musieli je zaakceptować


Węgry podporządkują się przyszłym decyzjom Unii Europejskiej w sprawie nielegalnych imigrantów. Premier tego kraju Viktor Orban powiedział niemieckiemu dziennikowi "Die Welt", że jeśli Unia narzuci państwom członkowskim obowiązkowe kwoty uchodźców, to Węgry nie będą miały wyjścia i to zaakceptują.

#orban #uchodzcy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opipramoli_dihydrochloridum: a czemu wykop fejs? Orban właśnie pokazuje, że bez względu na okoliczności będzie przestrzegał prawa unijnego (jakiekolwiek ono by nie było). Przez to zabezpiecza się przed atakami, że postępuje źle.
A kwoty nie są dla niego akurat problemem, bo według tego projektu, który krąży na razie w formie plotek i przecieków, Węgrom nie zostaną narzuceni żadni imigranci. Ba, to właśnie od nich, Włoch i Grecji mają zostać rozdysponowani uchodźcy
  • Odpowiedz
Bilboardy postawione przez Orbana, podobno skierowane do uchodźców. Na nich napisy: “Je­śli przy­by­wasz na Wę­gry, nie możesz od­bie­rać Wę­grom pra­cy” oraz “Je­śli przy­by­wasz na Wę­gry, mu­sisz sza­no­wać na­sze pra­wa”. Jest tylko jeden szkopuł - napisy są po... węgiersku!

Naprawdę ktoś jeszcze wierzy, że Orbanowi chodzi o coś więcej niż zbicie kapitału politycznego na całej tej sytuacji?

Kampania kosztowała 4,5mln euro.

#imigranci #islam #wegry #orban
Zappataa - Bilboardy postawione przez Orbana, podobno skierowane do uchodźców. Na nic...

źródło: comment_OI38ZzJQvjBJ5m6xvfQDU14n0opW2iKP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RlxdGm: wykop. kwejk, umysł gimbazjona ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ps. moja żona ostatnio pytała się co to za Orban, który mądrze prawi a jakieś s---------e autorytety po nim jadą :).
ja se myślę gdzieś ty kobieto była.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz