Napiszę wprost: dzięki temu, że opiekujemy się uchodźcami tutaj na placu Republiki w Budapeszcie, nie macie w Krakowie na plantach siedemnastu tysięcy migrantów, ani nie macie bandyty, który kupił kałasznikowa za pieniądze zarobione na szmuglowaniu ludzi z ryzykiem, o którym nie wiedzą, że niektórzy się uduszą.
całość: https://www.facebook.com/notes/arkadiusz-karski/sytuacja-uchod%C5%BAc%C3%B3w-w-budapeszcie-sierpie%C5%84wrzesie%C5%84-2015/1373889169318109
#krakow #uchodzcy #emigracja #budapeszt #wegry #orban #wydarzenia















![W Budapeszcie demonstrują przeciw nielegalnym imigrantom [+VIDEO/+FOTO] ::...](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_5cqq6bV2pn4W7rXGNWcQLd58U1KqbR30,w220h142.jpg)



http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/podwojne-oblicze-wegierskiej-gospodarki/
Niby twarde statystyki są korzystne, aleeeee...
Strasznie przesadził z tą oligarchizacją. To są jakieś życzeniowe projekcje przeciwnika Orbana. Widać to zresztą po argumentach. Dowodem na oligarchizację ma być to, że Orban przestał się lubić ze Smicką (który posiada raczej słabą popularną stację telewizyjną i magazyn). Słaby to argument. Tak samo z książkami o atrakcyjnych tytułach o rzekomym mafijnym państwie pisanymi przez