@ziolo86: po autorze od razu spodziewałem się anty-fideszowego artykułu :)
Niby twarde statystyki są korzystne, aleeeee...
Strasznie przesadził z tą oligarchizacją. To są jakieś życzeniowe projekcje przeciwnika Orbana. Widać to zresztą po argumentach. Dowodem na oligarchizację ma być to, że Orban przestał się lubić ze Smicką (który posiada raczej słabą popularną stację telewizyjną i magazyn). Słaby to argument. Tak samo z książkami o atrakcyjnych tytułach o rzekomym mafijnym państwie pisanymi przez
  • Odpowiedz
Warto przeczytać:

Napiszę wprost: dzięki temu, że opiekujemy się uchodźcami tutaj na placu Republiki w Budapeszcie, nie macie w Krakowie na plantach siedemnastu tysięcy migrantów, ani nie macie bandyty, który kupił kałasznikowa za pieniądze zarobione na szmuglowaniu ludzi z ryzykiem, o którym nie wiedzą, że niektórzy się uduszą.


całość: https://www.facebook.com/notes/arkadiusz-karski/sytuacja-uchod%C5%BAc%C3%B3w-w-budapeszcie-sierpie%C5%84wrzesie%C5%84-2015/1373889169318109

#krakow #uchodzcy #emigracja #budapeszt #wegry #orban #wydarzenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viktor Orban w sobotę jedzie do Rosji. Będzie brał udział w ceremonii zamknięcia Mistrzostw Świata w pływaniu w Kazaniu, gdzie przejmie sztandar Światowej Federacji Pływackiej, gdyż organizatorem następnych mistrzostw jest Budapeszt. Przy okazji dojdzie do "roboczego spotkania" z premierem Miedwiediewem.
Coś czuję, że znowu TVN i Gazeta Wyborcza mocno się oburzy na Orbana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wegry #wegryinfo #orban #4konserwy
D.....a - Viktor Orban w sobotę jedzie do Rosji. Będzie brał udział w ceremonii zamkn...

źródło: comment_3SHehCynm7n8PmOMhiL0qUaQ9kn363z9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegry maja nizszy wzrost PKB niz Polska, wieksze zadluzenie oraz wyzszy vat, a dodatkowo kwota wolna od podatku wynosi 0zl(0€). Jak latwo zauwazyc sa ta rzeczy za ktore najczesciej krytykowalo sie Polske, PO czy Tuska ale Orban cos tam powiedzial o uchodzcach, cos o bankach a wykopowe kuce wynosza go pod niebiosa xd

#neuropa #4konserwy #orban #takaprawda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FireDash: Nie kuce tylko narodowcy. Każdy normalny kuc dostrzeże w Orbanie narodowego socjalistę, a chłopcy narodowcy przecież robią bohatera z każdego kto dosra emigrantom albo nie pozwoli na rozwój zagranicznego kapitału.
  • Odpowiedz
Lepiej się nie stawiać Unii. Jesteśmy zbyt małym państewkiem i nic nie znaczącym. Należy wykonywać rozkazy Unii, bo inaczej się na nas obrazi. Nie dość, że się obrazi to może nas nazwać jeszcze niedemokratycznymi, faszystowskimi dyktatorami. Oj, tego byśmy nie chcieli. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu. Nie możemy prowadzić niezależnej polityki europejskiej jak duże mocarstwowe państwa jak... jak... Węgry na przykład ( ͡º ͜ʖ͡º)
#orban
D.....a - Lepiej się nie stawiać Unii. Jesteśmy zbyt małym państewkiem i nic nie znac...

źródło: comment_HQILikV5olFLpa5Ek9Aer8KDI8O5AMiQ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xtka: podobno Francuzi nie byli zainteresowani.
Gaz czerpać od innych dostawców!? Skąd!? Sorry, ale ten argument jest inwalidą.
Nawet Polska która kupuje gaz od Niemców i Czechów, to kupuje w rzeczywistości rosyjski gaz.

@babisuk: z tym przetargiem to nie jest prosta sprawa. Rząd informuje, że prowadził wcześniej negocjacje, z których wynikło, że inne podmioty poza rosyjskim nie były zainteresowane inwestycją. Poza tym żadna firma nie zaskarżyła dokonanego zamówienia
  • Odpowiedz