via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Który operator ma w tym momencie najlepszą ofertę dla Janusza typu: 3GB internetu, darmowe smsy i rozmowy we własnej sieci, jakieś minuty do innych też byłyby miłe.
Jestem teraz w #virginmobile ale jakość połączeń i zasięg to u nich od jakiegoś czasu żart.
Biorę 19zł od każdej z drużyn i słucham państwa.
#plus #tmobile #orange #internetmobilny może #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupa-z-tylu: ja od ponad roku korzystam z Mobile Vikings i jestem zadowolony. Z tym, że nie jest to 19 zł a 25. Za te 25 ziko mam 15 GB internetu, a połączenia, smsy itp. nielimitowane. Dodatkowo w przypadku regularnego opłacania konta niezużyty pakiet internetu przechodzi na następny miesiąc. W przypadku przeniesienia numeru, 10 GB dodatkowe na start. Gdybyś się zdecydował to napisz, dam reflinka. (
  • Odpowiedz
W naszej gminie realizowana jest Unia Światłowodowa Orange, realizowana ze środków UE, zostały włączone 59 gospodarstwa domowe, urząd gminy i szkoła. Według opisu ze strony

"W gminach prowadzone są działania komunikacyjne – dotarcie do mieszkańców z informacją o realizowanej inwestycji oraz badanie popytu wśród mieszkańców dotyczące zainteresowania szerokopasmowym dostępem do Internetu, które pozwoli zaplanować budowę sieci bezpośrednio do domów osób zainteresowanych"

Niestety nikt nic takiego nie prowadził. W gminie nic nie chcą
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuchal: postaramy się pomóc uzyskać informacje na ten temat. Prosimy wejdź na stronę https://www.orange.pl/view/popc i tam w zakładkach POPC1 i POPC2 znajdziesz listę obszarów, które są objęte programem POPC.
Po wybraniu Twojego obszaru znajdziesz podlinkowany plik PDF opisany jako "Lista punktów adresowych planowanych do objęcia zasięgiem inwestycji światłowodowej", gdzie znajdziesz listę adresów w których jest planowana inwestycja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szuchal: badanie może być prowadzone także przez systemy operatora. Np. Częstotliwość wyszukiwania danego adresu na stronie internetowej. Wiem, że swego czasu tak było raportowanie zainteresowanie Światłowodem. Więc możliwe, że i tam było to zastosowane.
  • Odpowiedz
Mircy dobra promka z Orange #orange #allegro #cebuladeals #smartfon w kolorze niebieskim poszło hurtem dzisiaj 170 sztuk, czarnych jeszcze trochę jest ale znikają szybko. Rozsądny tani szmartfon
https://allegro.pl/oferta/smartfon-alcatel-3-5052d-16gb-dual-sim-czarny-7797829481?reco_id=fbfc4e7e-33c9-11e9-b592-246e9677f638&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziobnij2: dalem go rozowemu do testow, powiem ci ze jest calkiem ok, dosc dobre zarzadzanie bateria, nawet chodzi to sprawnie jak na 2GB. Messenger przegladarka wszsytko smiga, dzwiek w trakcie rozmow jest w porzadku. Natomiast aparat to aparat, widac i robi foty, ale strasznie malo detali, a w kijowym swietle fotki wychodza jak przez wizjer z czolgu.
  • Odpowiedz
Mirki jak to wygląda z roamingiem w #play #tmobile #plus #orange w tym momencie? Tj. wyjeżdzam za granice do UE (wyjazd wakacyjny do 14 dni) i powiedzmy cytując strone Orange w jednym z abonamentów mam

10 GB z pełną prędkością (w tym 4,17 GB w UE), później ogranicznie prędkości do 1 Mb/s


czyli faktycznie mogę wykorzystać te 4,17 GB bez dodatkowych kosztów, czy po
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po 12 latach w T-mobile (wcześniej Era) proponują mi:

24msc, nielimitowane rozmowy/sms/mms i net 5gb za 30zł/msc
24msc, nielimitowane wszystko razem z netem za 40zł/msc
24msc, LG Xa2 za 1zł, wszystko nielimitowane za 70zł/msc
24msc, P smart 2009 za 1zł, wszystko nielimitowane za 70zł/msc
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kotimisio vikings mobile albo jakies inne sieci za 25 zł bez abo oferują ci smsy/mmsy/rozmowy no limit i 15gb internetu, który się kumuluje. Całe szczęscie sam wyleczyłem się z playa a ojca z abonamentów w złodziejskin plusie. Jak nie zależy ci na fonie to bierz coś na karte bo te ofki to smierch na sali. 30 zł i 5gb neta w abo xD
  • Odpowiedz
@taxbwithu: decyzja o podłączaniu sieci światłowodowej jest za każdym razem podejmowana indywidualnie. Pod uwagę bierzemy czynniki finansowe, techniczne, formalne oraz spodziewany popyt na usługi. Zachęcamy Cię do wypełnienia formularza na stronie http://oferty.orange.pl/internet/, a jak pojawi się możliwość założenia internetu światłowodowego u Ciebie to poinformujemy o tym.
Z jakiej opcji prędkości Neostrady obecnie korzystasz?
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: Dziękuję za wyjaśnienie, formularz już wysłany.

Korzystam z opcji 20Mb/s, ponieważ konsultant twierdzi nie mam możliwości przejścia na 80Mb/s. W czasach kiedy jeszcze strona z ofertą przedstawiała wszystkie możliwe oferty, zarówno 20 jak i 80Mb/s były oferowane w tej samej cenie. Czy to może stanowić powód "niemożliwej do zmiany prędkości łącza"?
  • Odpowiedz
To pytanie już pewnie padało ze 100 razy, ale tak siedzę w pdfach orange i dalej nie ogarniam.

Mam sobie prepaida z tymi fajnymi pakietami sprzed RLAH z 50 GB neta co miesiąc, i mam też takie coś jak na snipie. Jak zacznę z tego korzystać w roamingu to są jakieś dziwne opłaty za MB w ramach tego limitu czy te 2.09 GB są w ramach pakietu bezpłatnie?

#roaming #
F.....z - To pytanie już pewnie padało ze 100 razy, ale tak siedzę w pdfach orange i ...

źródło: comment_g2Yfdfdjtyk7NKumZlcOahAeCvY8wje6.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaluHeHe: @Firenz: ten sms informuje o ważności pakietu. Jeśli pakiet włączysz ponownie, to niższa opłata znowu obowiązuje.
@lucalinos: w kwietniu lub maju w abo też wchodzą dopłaty *

* nie dotyczą klientów, którzy umowę podpisywali lub przedłużali przed 1.01.2019
  • Odpowiedz
Mirki i spece z #informatyka #siecikomputerowe. Mam pytanie o co chodzi z tym internetem od #orange ?
Ostatnio przyłączyli mi do bloku światłowód od tego że operatora i z poczciwego 10Mb/s przerzuciłem się na światłowód 300 Mb/s.
Oczywiście po kablu wyniki jak należy ale na ich funboxie 3.0 po Wifi internet ma poniżej 1Mb/s, na zewnętrznym routerze TP-Link to samo (Przy 2.4Ghz oba). Dopiero po
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sahazz dziękujemy, że wybrałeś naszą ofertę. W opisanej sprawie zachęcamy jeszcze do sprawdzenia jakie kanały WiFi 2,4 GHz są najczęściej wykorzystywane w sieciach WiFi w Twojej okolicy. Jeżeli znajdziesz mało wykorzystywany kanał WiFi to możesz go ustawić w swoim routerze, a prędkość powinna wzrosnąć.
  • Odpowiedz
@majk3l jakieś preferencje do zasięgu jakiejś sieci? Przy takim wykorzystaniu to raczej rozliczenie za faktycznie wykonane połączenia/smsy, bez opcji nolimit. Jakiś rok ważności konta albo nju mobile, ewentualnie Play odnowa ale jak w miesiącu nie będzie płatnego ruchu to naliczą 2 zł.
  • Odpowiedz
#orange
Doładowanie 200zl w Orange Free na kartę daje bonus 100gb. Ważność bonusu i środków na głównym koncie to 10miesiecy czy 5miesiecy?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nitrospect: dla mnie 100. 10 bonus 10 skarbonka czyli 120. Neta mam tyle z pakietu Rozmowy SMS i GB 7dni za 7zł, że chodzi mi o to aby doładowanie mi przedłużało ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki.
Mam SMS od #orange ale ś ciekawiło mnie jego zawartość.

Rozpoczales transmisje danych w roamingu w Strefie 1 (UE). Cena za 1 MB to 0,738 gr. Po wykorzystaniu 2,09GB, do 19.03.2019 oplata wzrasta do 2 gr/1MB. Od 20.03.2019 placisz 10,738 gr/1MB. Ceny zawieraja doplate wynikajaca z decyzji Prezesa UKE.

Rozumiem że teraz dopłata to 7.5zl.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach