W naszej gminie realizowana jest Unia Światłowodowa Orange, realizowana ze środków UE, zostały włączone 59 gospodarstwa domowe, urząd gminy i szkoła. Według opisu ze strony
"W gminach prowadzone są działania komunikacyjne – dotarcie do mieszkańców z informacją o realizowanej inwestycji oraz badanie popytu wśród mieszkańców dotyczące zainteresowania szerokopasmowym dostępem do Internetu, które pozwoli zaplanować budowę sieci bezpośrednio do domów osób zainteresowanych"
Niestety nikt nic takiego nie prowadził. W gminie nic nie chcą
"W gminach prowadzone są działania komunikacyjne – dotarcie do mieszkańców z informacją o realizowanej inwestycji oraz badanie popytu wśród mieszkańców dotyczące zainteresowania szerokopasmowym dostępem do Internetu, które pozwoli zaplanować budowę sieci bezpośrednio do domów osób zainteresowanych"
Niestety nikt nic takiego nie prowadził. W gminie nic nie chcą

























Jestem teraz w #virginmobile ale jakość połączeń i zasięg to u nich od jakiegoś czasu żart.
Biorę 19zł od każdej z drużyn i słucham państwa.
#plus #tmobile #orange #internetmobilny może #telefony