Mirki, lepszy plush czy lajt Mobile?
Jest coś lepszego do 20zł no limit na kartę na nadajnikach plusa?
Interesują mnie darmowe rozmowy na komórki i stacjonarne (wystarczyłoby mi 100min), smsy i internet 5-10gb.
Dotąd korzystałem z Virgin Mobile pakiet za 9zł i w 100% mi to wystarczało, ale gdy zrezygnowali z nadajników plusa muszę się z nimi pożegnać.
Jest coś lepszego do 20zł no limit na kartę na nadajnikach plusa?
Interesują mnie darmowe rozmowy na komórki i stacjonarne (wystarczyłoby mi 100min), smsy i internet 5-10gb.
Dotąd korzystałem z Virgin Mobile pakiet za 9zł i w 100% mi to wystarczało, ale gdy zrezygnowali z nadajników plusa muszę się z nimi pożegnać.





















Tl;dr !Dostałem strasznie wujową ofertę po kilku latach w play i szukam jakiejś fajnej oferty nielimitowane SMS-y i rozmowy 10+gb neta i żeby ten net chodził w miarę sensownie i sieć nie gubiła zasięgu.
Jestem w play od 7(?) lat. Przez większość czasu miałem ofertę na kartę, nie chciałem się wiązać, bo w sumie mi tak pasowało.
źródło: comment_SwPsV7E4iG9pLXnDmsibdOe4jVrX6u6a.jpg
Pobierz