@damian125:w tej chwili nie mamy innego pakietu, który byłby ważny przez rok. W podstawowej ofercie najdłużej ważny pakiet to 50 GB / 180 dni.
Ale przez te 12 miesięcy sporo może się zmienić. W ofercie z pewnością pojawią się nowe pakiety/promocje, może nowsza korzystniejsza taryfa.
Zawsze też drugi taki sam starter będzie można wziąć ;-)
  • Odpowiedz
Mirki od #gsm - kumpel jest w sieci #orange i ma jakiś stary telefon Sony z #android. Kupił sobie nowy telefon i przełożył kartę SIM - i teraz zaczyna się magia: na nowym telefonie da się dzwonić i odbierać rozmowy z jego numeru, a na starym (bez żadnej karty SIM!) da się odbierać i wysyłaś SMS na ten jego numer. Na nowym telefonie nie przychodzą
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem dwa doładowania konta w Orange na 10zł każde. Oba przez aplikację mobilną, więc nie jest to raczej czyjąś pomyłka. Z tego co widzę, w Orange funkcjonują dwa rodzaje kont "stare" i "nowe". Do starego konta wymagany jest SMS przy logowaniu, nowego konta nie miałem.

Zastanawiam się o co chodzi i czy to jakiś nowy atak, którego celem jest wyrobienie duplikatu karty SIM? Potwierdzenia doładowań byłyby fałszywym dowodem posiadania tego numeru telefonu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka sytuacja: mam na parterze router z #orange (livebox 2.0 zte), do niego podpięte dwa komputery i wyprowadzony przez dziurę w suficie jeden kabel do tv. Problem jest taki, że wifi nie przechodzi na pierwsze piętro, nie mówiąc o drugim. #pytaniedoeksperta jest takie:
Co mam podłączyć do tego jednego kabelka na piętrze żebym mógł tam nadawać sygnał #wifi oraz mógł podłączyć inne sprzęty?
Dziękuję
Pozdrawiam
#
acidd - Taka sytuacja: mam na parterze router z #orange (livebox 2.0 zte), do niego p...

źródło: comment_1607498578wXcEiuvJCrU9qZQV5Ndsnm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: Po prostu, zamiast routera moze byc access point tylko wtedy musisz dokupic switcha, access pointy maja zwykle jeden port, rzadziej dwa.. Najlepiej zeby porty byly gigowe i wifi w ac jesli nie chcesz wymieniac urzadzenia gdyby kiedys trafil sie szybszy internet. Na swoim drugim routerze wylaczasz dhcp, ustawiasz adres ip zeby sie nie dublowal z urzadzeniami ktorymi adres nadaje pierwszy router czy samym routerem, podpinasz i tyle. I nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: Sam mam problem w jednym z pokoi i jest tam postawiony TP-Link Archer C6. Wygląda tandetnie, ale spełnia swoją rolę. Potrzebujesz jakikolwiek router, który może pracować jako Access Point.
  • Odpowiedz
@bitzdrapka: Może wiecie, bo nigdy nie używałem paysafecard. Jak to wygląda w przypadku gdy coś kosztuje 180zł. Te 20 przepada czy jakoś się do konta dopisują?
  • Odpowiedz
jakby ktoś szukał rozwiązanie:
C:\Program Files (x86)\MobileBrServ\ArConfig edytujemy plik ArConfig_C.dat i zmieniamy:

disable_cdrom=true
auto_open_url=0

restart kompa i gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Jak to jest czy każdy ziomek na infolinii dostaje coś od każdej umowy, bo dzwoniłem i się pytałem o jakąś sensowną ofertę to pod koniec rozmowy, KAZAŁ MI PODAĆ KIEDY MA SIĘ KONTAKTOWAĆ I WPROST ZABRONIŁ DZWONIĆ DO ORANGE BO ON NAPEWNO ODDZWONI??

#orange
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filipino7: w cyfrowym polsacie albo w netii już nie pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałem prowizję w złotówkach od umowy, od pakietu. Natomiast wiem, że w firmach ubezpieczeniowych czy finansach wygląda to tak, że co miesiąc Ci spływa jakiś promil.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cashflow88: Z tym GPS-em komunikujesz się przez Internet, czy SMS-ami?

Dodam, że nie z #play bo muszę ją co miesiąc wyciągnąć i zadzwonić gdzieś, bo mnie "okradną" na 3zł ;/

Jeśli wybrałeś taryfę Play OdNowa, to tak jest. W zamian brak limitu ważności konta - coś za coś. Ale masz tam też np. taryfę "Play na kartę Rok Ważności Konta" z rokiem ważności konta po każdym doładowaniu bez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Obecnie mam 4 numery na firmę w #orange i internet biurowy 500gb lte. Za całość place 119zl netto miesięcznie. Da radę znaleźć coś lepszego?

Jeden z numerów wysyła tylko około 50-100sms miesięcznie. Pozostałe trzy są wykorzystywane normalnie.

#play #plus #tmobile #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystam z LTE Internet Plush 100GB /30zl od ponad roku. Praktycznie co miesiąc doładowywałem sobie pakietami "Internet Extra" 20GB /5zł około 100/200 GB. Od listopada mi to wyłączyli bez jakiejkolwiek informacji i zostawili pakiet 10zł/10GB. Konsultanci na pytanie dlaczego pakiet zniknął z konta odpowiadają chórem: "w tej taryfie dostępny jest pakiet 10GB/10zł" . Jeden napisał, że może "był to chwilowy błąd"(trwał ponad rok więc ciekawa ta "chwila") i że mu przykro (
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli ktoś mieszka na wsi i wyłączają prąd w całym mieście to Internet stacjonarny dalej działa?
U mnie często wyłączają prąd (w całym albo w części miasta) i przez to najbliższa antena nie ma prądu i wtedy Internet z telefonu / routera nie chodzi wcale albo chodzi 1 kb / s przy dobrych wiatrach. Internet stacjonarny by tutaj coś pomógł?
Wiem też, że jak wyłączą Internet (nawet jak prąd jest) to nie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mireczki, szukam sieci do przejscia z przeniesieniem numeru, co myslita, dokad warto?

dwa numery obecnie w #plus gdzie d------i takiego fikoła że ręce opadają, myślę #orange, #njumobile... pewnie oferta na karte bo najbardziej oplacalna

do tego potrzebuje dobrej oferty na internet bo #iptv
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach